Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Aktuality

Aktuality

28. 09. 2022
Cyklokurz - spolupráce školy

Vážení rodiče, žáci,

v rámci podpory sportu začala naše škola spolupracovat s cyklistickým obchodem CYCOLOGY. Tento obchod se nachází v Jablonci nad Nisou, ale má libereckou pobočku v Harcově. V prvním kole spolupráce si dovolujeme nabídnout podporu mladých cyklistů a možnost výhodného servisu kola za exkluzivní cenu speciálně pro naši školu. 

27. 09. 2022
Zájezd do Velké Británie

V tomto školním roce ve spolupráci s cestovní kanceláří Kristof pořádáme šestidenní zájezd do Velké Británie v termínu 16.-21. 4. 2023.

13. 09. 2022
EDUCA WEEK Liberec

Vzdělávací veletrh Educa Week Liberec nabídne ve dnech 10. - 16. října týden pestrého programu. Jsme velmi pyšní, že ve spolupráci s Národním pedagogickým institutem a Home Credit Arénou proběhne v pondělí 10. října konference EDUCA – DIGITÁLNÍ rEVOLUCE právě v naší škole.

08. 09. 2022
Třídní schůzky

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na společné třídní scgůzky, které se budou konat v úterý 13. září, ato:

  • od 16:00 hod. ve třídách 1. stupně,
  • od 17:00 hod. ve třídách 2. stupně-

Těšíme se na Vaši účast.

02. 09. 2022
Fond pomoci dětem z Ukrajiny

Vážení rodiče,

k 1. září nastoupí na naši školu přes dvacet ukrajinských žáků. Jde o děti, jejichž rodiny unikly před válkou. Vesměs všechny známe, protože na naší škole absolvovaly adaptační pobyt v uplynulém školním roce. S těmito dětmi máme pozitivní zkušenost, a proto bychom jim rádi pomohli.

23. 08. 2022
Školní družina - docházkový systém Bellhop

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

z důvodu zajištění vyšší bezpečnosti Vašich dětí jsme pro Vás a Vaše děti připravili novinku ve způsobu vyzvedávání dětí ze školní družiny. Uvádíme do provozu čipový systém BELLhop. Jedná se o elektronický systém vyvinutý přímo pro školní družiny základních škol firmou NeurIT. Více podrobností o celém systému se můžete dočíst na stránkách www.bellhop.cz.

23. 08. 2022
Elektronická přihláška do školní družiny

Vážení rodiče,

všem rodičům 1. – 4. ročníku je od středy 27. srpna 2022 zpřístupněna možnost elektronického přihlášení dítěte do školní družiny v systému Edookit. Dovolujeme si upozornit, že přihláška je aktivní pouze v prostředí rodičovského účtu, nikoli žákovského.

29. 06. 2022
Poděkování krajskému úřadu

Chceme poděkovat Krajskému úřadu,který nám poskytl v r. 2021 účelovou dotaci z Dotačního fondu Libereckého kraje v rámci programu-Podpora místní Agendy 21- tyto finance nám velmi pomohly v nastartování činnosti parlamentu po 2-leté covidové pauze, umožnily nám uspořádat harmonizační kurz, následný workshop a také zajistit materiálně provoz parlamentu a jeho akcí,zejména pro Školní klub.

23. 06. 2022
Úprava ceny stravného

Vážení rodiče,

v důsledku růstu cen potravin jsme nuceni k datu 1. 9. 2022 navýšit ceny obědů ve školní stravovně dle následující tabulky:
22. 03. 2022
Úniková hra pro budoucí školáky

Vážení rodiče, milí žáci,

jsme nesmírně potěšeni, že Vám po dlouhých přípravách můžeme představit únikovou hru, určenou budoucím školákům. Hru, tvořenou z interaktivních úkolů, a zároveň propojenou přímo s prostředím naší školy, si můžete zahrát po kliknutí na tentoi odkaz.

07. 07. 2021
Ztráty a nálezy

Vážení rodiče,

od konce školního roku najdete na našich stránkách v sekci "ZTRÁTY A NÁLEZY" nově nafocené věci, které jsme našli v budovách školy. Máte-li zájem, prohlédněte si je a pokud něco objevíte z šatníku Vašich dětí, máte možnost si je v týdnu od 5. 7. do 9. 7. vyzvednout v době od 9:00 do 12:00 ve škole. V případě zájmu volejte sekretariát školy.
01. 10. 2013
Newsletter ZŠ Lesní

Newsletter je anglický termín pro elektronický zpravodaj. Jde o e-mailové zprávy, které jsou pravidelně zasílané přihlášeným odběratelům.

Na našich stránkách nabízíme všem zájemcům možnost se k odebírání zpráv zaregistrovat. Obsahem newsletterových e-mailů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznou zájemci na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.