Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Aktuality

Aktuality

14. 04. 2021
Zápis do 1. tříd - odevzdávání podepsaných žádostí škole

Vážení rodiče,

žádáme Vás, abyste podepsanou žádost o přijetí Vašeho dítěte do budoucích 1. tříd vhodili v době od pondělí 19. 04. do čtvrtka 22. 04. do 17:00 hodin do velké poštovní schránky, která bude u provozního vjezdu do školního dvora umístěna a označena heslem Zápis.

08. 04. 2021
K návratu dětí do školy

Vážení rodiče, milí žáci,

jistě jste již v médiích zaznamenali, že s platností od pondělí 12. dubna budou žákům 1. stupně zpřístupněny školy k tzv. rotační prezenční výuce. V praxi to znamená, že jeden týden budou žáci chodit do školy, následující týden zůstanou na distančním vzdělání doma.

11. 03. 2021
Podrobné informace k zápisu do 1. tříd

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

stávající epidemiologická situace vyžaduje organizovat zápis do budoucích 1. tříd bez osobní přítomnosti dětí a jejich zákonných zástupců ve škole. Proběhne tedy pouze formální část zápisů, motivační část s tradičním rozhovorem dítěte s paní učitelkou se ani letos neuskuteční.

04. 03. 2021
Důležitá informace pro rodiče: STRAVOVÁNÍ

Vážení rodiče,

ve snaze vám alespoň částečně ulehčit současnou nelehkou situaci jsme se rozhodli od pondělí 8.března obnovit provoz stravování. Zajištění této služby za stávajících podmínek je podmíněno následujícími opatřeními:

29. 01. 2021
První vlaštovky pro naši anglickou knihovnu

Rády bychom tímto poděkovaly panu Ing. Petru Muchovi, který si dal tu práci a vlastnoručně nám vytiskl prvních padesát knížek pro naši anglickou knihovnu.

Zakládáme ve škole anglickou knihovnu, která bude volně k nahlédnutí dětem po celý den. Děti si budou moci vybírat knihy podle svého zájmu a zapůjčit si je domů. Zároveň zapojením těchto knih chceme obohatit naše hodiny angličtiny.

19. 10. 2020
Postup při žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření škol od 14. 10. 2020

S ohledem na uzavření prvních stupňů základních škol v ČR dne 14. 10. 2020, budou moci rodiče dětí mladších 10 let žádat o ošetřovné z důvodu uzavření školy. Česká správa sociálního zabezpečení nabízí na svých webových stránkách podrobný návod, jak v případě žádosti o ošetřovné postupovat. Stránky je možné otevřít v tomto odkaze.

01. 10. 2013
Newsletter ZŠ Lesní

Newsletter je anglický termín pro elektronický zpravodaj. Jde o e-mailové zprávy, které jsou pravidelně zasílané přihlášeným odběratelům.

Na našich stránkách nabízíme všem zájemcům možnost se k odebírání zpráv zaregistrovat. Obsahem newsletterových e-mailů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznou zájemci na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.