Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Aktuality

Aktuality

18. 09. 2021
Přihlášky do školního klubu

Vážení rodiče,

z administrativních důvodů žádáme všechny rodiče žáků 4. - 9. tříd (u žáků 4. tříd žádáme ty rodiče, jejichž děti nenavštěvují školní družinu) o vyplnění elektronické přihlášky do školního klubu.

Přihlášku naleznete v rodičovském Edookitu v menu Předměty / Zápis do předmětů.

18. 09. 2021
Výsledek voleb do školské rady

Vážení rodiče,

u příležitosti konání třídních schůzek proběhly volby do školské rady z řad oprávněných zástupců žáků.

15. 09. 2021
Hledáme nové zaměstnance

Do kolektivu zaměstnanců naší školy přijmeme pomocnou pracovní sílu do kuchyně. Nástup možný od října 2021.

Zájemce o pracovní pozici žádáme o zaslání životopisu paní Miroslavě Drozdové, vedoucí naší školní stravovny, na adresu miroslava.drozdova@zslesni.cz.

13. 09. 2021
Už tam budem?

Družstvo 9.A se zúčastnilo televizní soutěže „Už tam budem?“. Pořad se bude vysílat na Čt Déčko v pátek 22.10., opakování bude v neděli 24.10. Můžete fandit a držet palce!

20. 08. 2021
Přihláška do školní družiny

Vážení rodiče žáků 1. - 3. tříd,

ve snaze o zjednodušení procesu přihlašování Vašich dětí do školní družiny a školního klubu jsme se letos opět rozhodli využít modelu elektronické přihlášky. Elektronickou přihlášku najdete ve svém rodičovském profilu v Edookitu v menu Předměty / Zápis předmětů. Na dispeji se Vám zobrazí tlačítko Zapsat.

20. 08. 2021
Platba stravného

Vážení rodiče,

dovolte nám připomenout Vám včasnou platbu stravného pro Vaše děti na měsíc září. Stravné lze hradit bezhotovostním převodem na účet číslo 5486222/0800, variabilní symbol = rodné číslo dítěte.

07. 07. 2021
Ztráty a nálezy

Vážení rodiče,

od konce školního roku najdete na našich stránkách v sekci "ZTRÁTY A NÁLEZY" nově nafocené věci, které jsme našli v budovách školy. Máte-li zájem, prohlédněte si je a pokud něco objevíte z šatníku Vašich dětí, máte možnost si je v týdnu od 5. 7. do 9. 7. vyzvednout v době od 9:00 do 12:00 ve škole. V případě zájmu volejte sekretariát školy.
23. 06. 2021
I děti chtějí pomoci

Vážení rodiče a přátelé školy,

obracíme se na Vás s akcí „I děti chtějí pomoci“.

Zoologické zahrady, a to i naše liberecká, se kterou dlouhodobě spolupracujeme, se v současné době potýkají s velkým nedostatkem financí. Ani dětem to není jedno, a proto žák naší školy vytvořil únikovou hru na téma Zoo Liberec. Vy si ji můžete (ideálně i s dětmi jako celá rodina) zahrát a pokud by to bylo možné, a budeme za to moc rádi, přispět pak jakoukoli částkou na účet Zoo Liberec.

29. 01. 2021
První vlaštovky pro naši anglickou knihovnu

Rády bychom tímto poděkovaly panu Ing. Petru Muchovi, který si dal tu práci a vlastnoručně nám vytiskl prvních padesát knížek pro naši anglickou knihovnu.

Zakládáme ve škole anglickou knihovnu, která bude volně k nahlédnutí dětem po celý den. Děti si budou moci vybírat knihy podle svého zájmu a zapůjčit si je domů. Zároveň zapojením těchto knih chceme obohatit naše hodiny angličtiny.

01. 10. 2013
Newsletter ZŠ Lesní

Newsletter je anglický termín pro elektronický zpravodaj. Jde o e-mailové zprávy, které jsou pravidelně zasílané přihlášeným odběratelům.

Na našich stránkách nabízíme všem zájemcům možnost se k odebírání zpráv zaregistrovat. Obsahem newsletterových e-mailů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznou zájemci na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.