Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Aktuality

Aktuality

07. 05. 2020
Nové třídní účty

Vážení rodiče,

v souladu s tím, co jsme slíbili zástupcům z řad rodičů na jednání Rady SRPDŠ, jsme v posledních dnech dokázali zrealizovat z našeho pohledu významnou věc, a to založení bankovních účtů pro všechny třídy naší školy.

07. 05. 2020
Výsledky zápisu do prvního ročníku pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče,

v souladu s ustanovením školského zákona a správního řádu uveřejňujeme v příloze seznam přijatých žáků do prvního ročníku školního roku 2020/2021. Čísla uvedená v přiloženém seznamu jsou čísla Žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání.

06. 05. 2020
Pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků za 2. pololetí školního roku 2019/2020

Vážení rodiče, milí žáci,

v příloze mého vyjádření naleznete pravidla, podle nichž budou vyučující žáky naší školy hodnotit za 2. pololetí na vysvědčení.

03. 05. 2020
Provoz školy v době do 30. června

Vážení rodiče,

ministerstvo školství konečně vydalo očekávaný dokument „OCHRANA ZDRAVÍ A PROVOZ ZÁKLADNÍCH ŠKOL V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020“, který je k dispozici níže ke stažení.

27. 04. 2020
Aktuální informace k zápisu do 1. tříd

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,
děkujeme za spolupráci při komunikaci ohledně přijetí vašich dětí. Řadu z vás jsme oslovili telefonicky, abychom urychlili proces správního řízení a vy jste měli jistotu přijetí vašeho dítěte.

14. 04. 2020
Vyjádření ředitele školy

Vážení rodiče,

srdečně vás zdravím po velikonočních svátcích a věřím, že se všichni těšíte pevnému zdraví.

08. 04. 2020
Zápis do první tříd - video o naší škole

Vážení rodiče,

zápis do prvních tříd je již v plném proudu. Abychom Vám představili naši školu, pořádáme každý rok Den otevřených dveří.

03. 04. 2020
Zápis do 1. tříd - od 6. dubna se otevírá zápisový portál

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

v našem městě Liberci proběhne zápis elektronicky. Od 6. dubna 2020 je zpřístupněn zápisový portál na adrese https://zapisyzs.liberec.cz/.

31. 03. 2020
Nabídka intervenčních služeb žákům a jejich rodičům

Milí žáci, vážení rodiče,

chceme za současné situace nabídnout ještě psychickou potřebu těm, kdo o ni budete stát.

31. 03. 2020
Nové informace pro rodiče k ošetřovnému

Nový zákon nyní umožňuje delší čerpání ošetřovného. Zvýšila se i věková hranice dítěte pro nárok na ošetřovné

29. 03. 2020
Informace k novému zákonu o přijímacím řízení na střední školy

Vážení rodiče, milí žáci,

níže v přílzoe .pdf nabízíme podrobné informace k zákonu o přijímacím řízení na střední školy.

23. 03. 2020
Karanténa nemusí být ztráta

Vážení rodiče,

nabízíme Vám příspěvek našeho školního etopeda Petra Šolce k nastalé karanténní situaci.

16. 03. 2020
Jak na domácí vzdělávání

Vážení rodiče, milí žáci,

jarní prázdniny skončily a my bychom měli začít opět chodit do školy. Z důvodů nám všem známým do školy chodit nemůžeme. Vzdělávání našich žáků bude probíhat přes internet.

11. 03. 2020
Nejnovější informace k uzavření školy

Vážení rodiče,

dle posledních indicií, které zaznívají v médiích, lze předpokládat, že opatření o uzavření školy a jejích součástí může trvat několik týdnů.

11. 03. 2020
Jak postupovat v žádosti o ošetřovné dítěte mladšího 10 let

Vážení rodiče,

v odkaze na stránky České správy sociálního zabezpečení Vám přinášíme podrobné informace, jak žádat o ošetřovné dítěte mladšího 10 let v důsledku uzavření školy.

10. 03. 2020
K uzavření školy

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě dnešního rozhodnutí Bezpečnostní rady státu Vás informujeme, že naše škola bude po skončení jarních prázdnin pro všechny naše žáky uzavřena.

05. 03. 2020
Festival dobrých pedagogických zkušeností 2020

V den pololetních prázdnin, v pátek 31. ledna 2020, se v naší škole uskutečnil 2. ročník Festivalu dobrých pedagogických zkušeností.

03. 03. 2020
Doporučení školy ke koronaviru

Vážení rodiče,

školy mají v případě výskytu podezření na šíření koronaviru povinnost řídit se, stejně jako jiné osoby, předpisy a pokyny vydávané na ochranu veřejného zdraví Ministerstvem zdravotnictví či krajskými hygienickými stanicemi. Tyto pokyny mají tedy přednost i před pravidly upravenými školským zákonem.

28. 02. 2020
Naši učitelé navrženi na odbornou cenu pro inspirativní učitele Global Teacher Prize Czech Republic.

Odborná cena pro inspirativní učitele Global Teacher Prize Czech Republic je národní variantou ceny Global Teacher Prize, oceňující výjimečné učitele.

05. 02. 2020
2. festival dobrých pedagogických zkušeností a nápadů se podařil

V pátek 31. ledna, v den pololetních prázdnin, využila řada pedagogů Liberecka možnost navštívit některou z pracovních dílen Festivalu dobrých pedagogických zkušeností a nápadů.

29. 09. 2019
Svačiny pro naše žáky

Vážení rodiče, od minulého roku zajišťuje školní stravovna pro naše žáky o velké přestávce svačiny. V letošních aktualitách jsme s nabídkou přišli znovu.

23. 10. 2016
Žádost o rodičovskou podporu

Vážení rodiče,

v podmínkách trvalého rozvoje školy si velice vážíme každé podpory. I my se maximálně snažíme získat podporu pro naplňování dlouhodobého záměru školy formou hospodárného využívání rozpočtu organizace a získávání vhodných dotačních programů. Významnou pomocí přispívají někteří rodiče.

Pokud najde někdo z vás ochotu a možnost podpořit některou z následujících priorit, budeme velmi potěšeni.

 

01. 10. 2013
Newsletter ZŠ Lesní

Newsletter je anglický termín pro elektronický zpravodaj. Jde o e-mailové zprávy, které jsou pravidelně zasílané přihlášeným odběratelům.

Na našich stránkách nabízíme všem zájemcům možnost se k odebírání zpráv zaregistrovat. Obsahem newsletterových e-mailů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznou zájemci na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.

14. 09. 2013
Informační RSS kanál pro rodiče a žáky školy

Vážení rodiče, milí žáci,

pro snazší sledování nově zapsaných informací do Bakalářů, jako jsou známky, suplování a jiné zprávy, můžete nově použít RSS kanály.

RSS kanál nabízí uživatelům automatické zasílání zpráv o nově přidaných známkách, o zadaných domácích úkolech, o suplovaných hodinách či jiných zpráv.

V případě, že máte zájem aktivovat svůj osobní RSS kanál, postupujte dále podle návodu, jež nabízíme ke stažení níže v tabulce.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.