Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Aktuality

Aktuality

19. 10. 2020
Postup při žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření škol od 14. 10. 2020

S ohledem na uzavření prvních stupňů základních škol v ČR dne 14. 10. 2020, budou moci rodiče dětí mladších 10 let žádat o ošetřovné z důvodu uzavření školy. Momentálně však není ukončen legislativní proces zákona, který upravuje podmínky poskytování ošetřovného při současné epidemii, v příštím týdnu ho bude ve zrychleném režimu projednávat Poslanecká sněmovna.

14. 10. 2020
Poradenství i psychologickou pomoc nabízí Národní pedagogický institut

Týká se vás inkluze? Máte doma nebo ve třídě dítě se speciálními vzdělávacími potřebami? Dostali jste se kvůli koronaviru do tíživé situace a hledáte rychlou pomoc?

14. 10. 2020
Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,

přinášíme vám podrobné informace o provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí.

14. 10. 2020
Přijmeme nové zaměstnance

Do kolektivu našich zaměstnanců hledáme nové kolegy/ně.

13. 10. 2020
Upozornění pro členy výboru SRPDŠ

Vážení rodiče,

s ohledem na vývoj situace není možné, abychom se sešli společně na jednání ve škole, jak jsme uvažovali. Pozveme vás tedy k jednání online v termínu 21.10. od 16:30. Probereme zejména aktuální situaci ve školství a na naší škole. Údaje pro připojení pošleme na vaše maily.

13. 10. 2020
Informace ke stravovánív době uzavření školy

Dobrý den, vážení rodiče,

dovolujeme si vám předat informace týkající se školního stravování. Rozhodli jsme se zajistit žákům na distančním vzdělávání pravidelný dotovaný oběd v naší školní jídelně, pokud o to projevíte zájem.

13. 10. 2020
Sdělení školy k distanční výuce

Vážení rodiče,

včera v pozdních večerních hodinách jsme se dozvěděli o dalších vládních opatřeních, která vstupují v platnost od středy

29. 09. 2019
Svačiny pro naše žáky

Vážení rodiče, od minulého roku zajišťuje školní stravovna pro naše žáky o velké přestávce svačiny. V letošních aktualitách jsme s nabídkou přišli znovu.

23. 10. 2016
Žádost o rodičovskou podporu

Vážení rodiče,

v podmínkách trvalého rozvoje školy si velice vážíme každé podpory. I my se maximálně snažíme získat podporu pro naplňování dlouhodobého záměru školy formou hospodárného využívání rozpočtu organizace a získávání vhodných dotačních programů. Významnou pomocí přispívají někteří rodiče.

Pokud najde někdo z vás ochotu a možnost podpořit některou z následujících priorit, budeme velmi potěšeni.

 

01. 10. 2013
Newsletter ZŠ Lesní

Newsletter je anglický termín pro elektronický zpravodaj. Jde o e-mailové zprávy, které jsou pravidelně zasílané přihlášeným odběratelům.

Na našich stránkách nabízíme všem zájemcům možnost se k odebírání zpráv zaregistrovat. Obsahem newsletterových e-mailů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznou zájemci na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.