Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Aktuality

Aktuality

06. 02. 2023
Informace k zápisu do budoucích 1. tříd

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

níže uvedené informace o zápisu do budoucích 1. tříd jsou určené občanům České republiky. Pro zákonné zástupce a žáky, kteří přišli do České republiky z důvodu válečného konfliktu na Ukrajině, budou liberecké základní školy organizovat zápis k povinné školní docházce ve čtvrtek 1. června 2023 v odpoledních hodinách.

19. 01. 2023
Nové přihlašování do Edookitu

Vážení rodiče, milí žáci,

rádi bychom Vás informovali o změně přihlašování do Edookitu. Nově se budou všichni uživatelé přihlašovat pomocí služby Plus4U Identity Management.

16. 12. 2022
Obědy zdarma v ZŠ

Vážení rodiče,

dovolte, abych Vás informoval, že zastupitelstvo města schválilo usnesení související s dopadem aktuálního zdražování do života rodin s dětmi. Usnesení je v tomto znění:

ZM schvaluje záměr proplácení plateb za školní obědy na základních a mateřských školách zřizovaných Statutárním městem Liberec z rozpočtu města, a to u žáků, kteří jsou členy domácnosti v hmotné nouzi a kterým nejsou obědy ve školách propláceny z jiných mimorozpočtových zdrojů (v období 02-06/2023).

12. 10. 2022
Diskusní skupiny na internetu

Vážení rodiče,

naše škola se v poslední době stává svědkem toho, že si naši žáci vytvářejí diskusní skupiny napříč různými platformami. Mezi nejvyužívanější slouží dětem aplikace Messenger a WhattsApp.

27. 09. 2022
Zájezd do Velké Británie

V tomto školním roce ve spolupráci s cestovní kanceláří Kristof pořádáme šestidenní zájezd do Velké Británie v termínu 16.-21. 4. 2023.

02. 09. 2022
Fond pomoci dětem z Ukrajiny

Vážení rodiče,

k 1. září nastoupí na naši školu přes dvacet ukrajinských žáků. Jde o děti, jejichž rodiny unikly před válkou. Vesměs všechny známe, protože na naší škole absolvovaly adaptační pobyt v uplynulém školním roce. S těmito dětmi máme pozitivní zkušenost, a proto bychom jim rádi pomohli.

23. 08. 2022
Školní družina - docházkový systém Bellhop

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

z důvodu zajištění vyšší bezpečnosti Vašich dětí jsme pro Vás a Vaše děti připravili novinku ve způsobu vyzvedávání dětí ze školní družiny. Uvádíme do provozu čipový systém BELLhop. Jedná se o elektronický systém vyvinutý přímo pro školní družiny základních škol firmou NeurIT. Více podrobností o celém systému se můžete dočíst na stránkách www.bellhop.cz.

29. 06. 2022
Poděkování krajskému úřadu

Chceme poděkovat Krajskému úřadu,který nám poskytl v r. 2021 účelovou dotaci z Dotačního fondu Libereckého kraje v rámci programu-Podpora místní Agendy 21- tyto finance nám velmi pomohly v nastartování činnosti parlamentu po 2-leté covidové pauze, umožnily nám uspořádat harmonizační kurz, následný workshop a také zajistit materiálně provoz parlamentu a jeho akcí,zejména pro Školní klub.

22. 03. 2022
Úniková hra pro budoucí školáky

Vážení rodiče, milí žáci,

jsme nesmírně potěšeni, že Vám po dlouhých přípravách můžeme představit únikovou hru, určenou budoucím školákům. Hru, tvořenou z interaktivních úkolů, a zároveň propojenou přímo s prostředím naší školy, si můžete zahrát po kliknutí na tentoi odkaz.

07. 07. 2021
Ztráty a nálezy

Vážení rodiče,

od konce školního roku najdete na našich stránkách v sekci "ZTRÁTY A NÁLEZY" nově nafocené věci, které jsme našli v budovách školy. Máte-li zájem, prohlédněte si je a pokud něco objevíte z šatníku Vašich dětí, máte možnost si je v týdnu od 5. 7. do 9. 7. vyzvednout v době od 9:00 do 12:00 ve škole. V případě zájmu volejte sekretariát školy.
01. 10. 2013
Newsletter ZŠ Lesní

Newsletter je anglický termín pro elektronický zpravodaj. Jde o e-mailové zprávy, které jsou pravidelně zasílané přihlášeným odběratelům.

Na našich stránkách nabízíme všem zájemcům možnost se k odebírání zpráv zaregistrovat. Obsahem newsletterových e-mailů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznou zájemci na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.