Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Aktuality

Aktuality

16. 06. 2021
Hledáme učitele 1.stupně

Základní škola, Liberec, Lesní 575/12 přijme učitele/učitelku 1. stupně. Nástup možný v srpnu 2021. Preferujeme uchazeče se zájmem o alternativní vzdělávací strategie. Veškeré informace poskytne vedení školy.

05. 06. 2021
Vyhlášení voleb do školské rady

Ředitel základní školy, jejíž činnost vykonává příspěvková organizace Základní škola, Liberec, Lesní 575/12, příspěvková organizace v souladu s § 167 a 168 zákona 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) vyhlašuje volby do školské rady a oznamuje termín a místo konání voleb.

05. 06. 2021
Schůzka s rodiči žáků budoucích 1. tříd
Vážení rodiče,
tradiční organizační schůzka před nástupem dětí do školy se uskuteční ve škole ve čtvrtek 24. června od 16 hodin.
14. 05. 2021
Lesní má talent

Současná doba není jednoduchá, ale parlament ZŠ Lesní nic nezastaví.

Rozhodli jsme se zorganizovat talentovou soutěž, která kvůli podmínkám byla přesunuta do online podoby. Zajímá vás, co za talenty na škole máme? Znáte někoho, kdo se účastnil? Chcete-li podpořit své favority, tak neváhejte a hlasujte!

30. 04. 2021
Úprava cen stravného

Vážení rodiče,

částečný návrat žáků do školy nám umožňuje upravit ceny stravného od měsíce května následovně:

16. 04. 2021
I děti chtějí pomoci

Vážení rodiče a přátelé školy,

obracíme se na Vás s akcí „I děti chtějí pomoci“.

Zoologické zahrady, a to i naše liberecká, se kterou dlouhodobě spolupracujeme, se v současné době potýkají s velkým nedostatkem financí. Ani dětem to není jedno, a proto žák naší školy vytvořil únikovou hru na téma Zoo Liberec. Vy si ji můžete (ideálně i s dětmi jako celá rodina) zahrát a pokud by to bylo možné, a budeme za to moc rádi, přispět pak jakoukoli částkou na účet Zoo Liberec.

04. 03. 2021
Důležitá informace pro rodiče: STRAVOVÁNÍ

Vážení rodiče,

ve snaze vám alespoň částečně ulehčit současnou nelehkou situaci jsme se rozhodli od pondělí 8.března obnovit provoz stravování. Zajištění této služby za stávajících podmínek je podmíněno následujícími opatřeními:

29. 01. 2021
První vlaštovky pro naši anglickou knihovnu

Rády bychom tímto poděkovaly panu Ing. Petru Muchovi, který si dal tu práci a vlastnoručně nám vytiskl prvních padesát knížek pro naši anglickou knihovnu.

Zakládáme ve škole anglickou knihovnu, která bude volně k nahlédnutí dětem po celý den. Děti si budou moci vybírat knihy podle svého zájmu a zapůjčit si je domů. Zároveň zapojením těchto knih chceme obohatit naše hodiny angličtiny.

01. 10. 2013
Newsletter ZŠ Lesní

Newsletter je anglický termín pro elektronický zpravodaj. Jde o e-mailové zprávy, které jsou pravidelně zasílané přihlášeným odběratelům.

Na našich stránkách nabízíme všem zájemcům možnost se k odebírání zpráv zaregistrovat. Obsahem newsletterových e-mailů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznou zájemci na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.