Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Aktuality

Aktuality

23. 08. 2023
Aktuální zprávy ze školy

Milí rodiče a žáci,

blíží se konec prázdnin a začátek nového školního roku. Těšíme se na vás a doufáme, že jste si užili léto a nabrali dostatek energie a elánu do dalšího učení.

Jak jste si možná v předešlém článku Stavební úpravy ve škole všimli, celé léto ve škole probíhají stavební úpravy, které mají za cíl zlepšit kvalitu prostředí pro vzdělávání. Vedle rekonstrukce dívčích i chlapeckých toalet a kompletní rekonstrukce šaten u tělocvičny byla v tomto týdnu zahájena také rozsáhlá rekonstrukce kotelny.

10. 08. 2023
Stavební úpravy ve škole

Vážení rodiče, milí žáci,

i když je čas letních prázdnin a školní budova by mohla působit opuštěným dojmem, rádi bychom vás informovali o intenzivních stavebních úpravách, které právě probíhají ve školním areálu.

18. 07. 2023
Před začátkem nového školního roku

Vážení rodiče, milí žáci,

do nového školního roku vstoupíme s několika změnami, na které vás chceme upozornit.

V počtu tříd nakonec nedochází ke změně, neboť sice končí tři devítky, ale my otvíráme tři nové třídy v prvním ročníku. Důvodem je významný převis zájmu.

03. 05. 2023
Rekonstrukce toalet v hlavní budově

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

rádi bychom Vás informovali o plánované rekonstrukci chlapeckých i dívčích toalet v přízemí hlavní budovy naší školy. V minulém školním roce proběhla obdobná rekonstrukce v 1. patře a všichni žáci i zaměstnanci si ji nesmírně pochvalují. Pro ilustraci Vám nabízíme několik fotografií z již zrekonstruovaných prostor ve zmíněném 1. patře.

16. 12. 2022
Obědy zdarma v ZŠ

Vážení rodiče,

dovolte, abych Vás informoval, že zastupitelstvo města schválilo usnesení související s dopadem aktuálního zdražování do života rodin s dětmi. Usnesení je v tomto znění:

ZM schvaluje záměr proplácení plateb za školní obědy na základních a mateřských školách zřizovaných Statutárním městem Liberec z rozpočtu města, a to u žáků, kteří jsou členy domácnosti v hmotné nouzi a kterým nejsou obědy ve školách propláceny z jiných mimorozpočtových zdrojů (v období 02-06/2023).

12. 10. 2022
Diskusní skupiny na internetu

Vážení rodiče,

naše škola se v poslední době stává svědkem toho, že si naši žáci vytvářejí diskusní skupiny napříč různými platformami. Mezi nejvyužívanější slouží dětem aplikace Messenger a WhattsApp.

23. 08. 2022
Školní družina - docházkový systém Bellhop

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

z důvodu zajištění vyšší bezpečnosti Vašich dětí jsme pro Vás a Vaše děti připravili novinku ve způsobu vyzvedávání dětí ze školní družiny. Uvádíme do provozu čipový systém BELLhop. Jedná se o elektronický systém vyvinutý přímo pro školní družiny základních škol firmou NeurIT. Více podrobností o celém systému se můžete dočíst na stránkách www.bellhop.cz.

22. 03. 2022
Úniková hra pro budoucí školáky

Vážení rodiče, milí žáci,

jsme nesmírně potěšeni, že Vám po dlouhých přípravách můžeme představit únikovou hru, určenou budoucím školákům. Hru, tvořenou z interaktivních úkolů, a zároveň propojenou přímo s prostředím naší školy, si můžete zahrát po kliknutí na tentoi odkaz.

07. 07. 2021
Ztráty a nálezy

Vážení rodiče,

od konce školního roku najdete na našich stránkách v sekci "ZTRÁTY A NÁLEZY" nově nafocené věci, které jsme našli v budovách školy. Máte-li zájem, prohlédněte si je a pokud něco objevíte z šatníku Vašich dětí, máte možnost si je v týdnu od 5. 7. do 9. 7. vyzvednout v době od 9:00 do 12:00 ve škole. V případě zájmu volejte sekretariát školy.
01. 10. 2013
Newsletter ZŠ Lesní

Newsletter je anglický termín pro elektronický zpravodaj. Jde o e-mailové zprávy, které jsou pravidelně zasílané přihlášeným odběratelům.

Na našich stránkách nabízíme všem zájemcům možnost se k odebírání zpráv zaregistrovat. Obsahem newsletterových e-mailů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznou zájemci na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.