Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Aktuality

Aktuality

12. 05. 2023
Informační schůzka pro rodiče žáků budoucích 1. tříd

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

srdečně Vás zveme na informační schůzku pro rodiče žáků budoucích 1. tříd, která se bude konat ve čtvrtek 22. června od 16:00 hod. v areálu naší školy. Z organizačních důvodů jsme nuceni udělat změnu v původně plánovaném termínu, s nímž jsme Vás seznamovali při převzetí rozhodnutí o přijetí. Za změnu termínu se omlouváme a děkujeme za pochopení.

09. 05. 2023
After party po jarmarku

Vážení rodiče, prarodiče, přátelé,

rádi bychom vás pozvali na After party, která se uskuteční ve čtvrtek 1. června od 17:30 v areálu naší školy.

09. 05. 2023
Celoškolní jarmark

Milí žáci, rodiče, babičky, dědečkové a přátelé z okolí,

rádi bychom vás pozvali na celoškolní jarmark, který se bude konat ve čtvrtek 1. června od 9:00 do 14:00 hodin v areálu Základní školy Liberec, Lesní 575/12.

03. 05. 2023
Rekonstrukce toalet v hlavní budově

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

rádi bychom Vás informovali o plánované rekonstrukci chlapeckých i dívčích toalet v přízemí hlavní budovy naší školy. V minulém školním roce proběhla obdobná rekonstrukce v 1. patře a všichni žáci i zaměstnanci si ji nesmírně pochvalují. Pro ilustraci Vám nabízíme několik fotografií z již zrekonstruovaných prostor ve zmíněném 1. patře.

30. 04. 2023
30 dní pro Zemi

Milí žáci, rodiče a přátelé naší školy,

rádi bychom vás oslovili s pozvánkou k zajímavé akci, kterou pořádá liberecká zoologická zahrada. V rámci oslav Dne Země, který se slaví 22. dubna, vydala výzvu s názvem 30 dní pro Zemi. Jedná se o hravou formu, jak se chovat nejméně měsíc zodpovědněji k životnímu prostředí a planetě, která je domovem nás všech.

21. 04. 2023
K zápisu do 1. tříd - rozhodnutí o přijetí

Vážení rodiče,

níže v příloze uvádíme seznam přijatých žáků do budoucích 1. tříd. Rozhodnutí o přijetí dítěte si mohou zákonní zástupci vyzvednout v kanceláři školy od úterý 25. dubna do pátku 5. května v době od 7:30 do 15:00 hod.

06. 02. 2023
Informace k zápisu do budoucích 1. tříd

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

níže uvedené informace o zápisu do budoucích 1. tříd jsou určené občanům České republiky. Pro zákonné zástupce a žáky, kteří přišli do České republiky z důvodu válečného konfliktu na Ukrajině, budou liberecké základní školy organizovat zápis k povinné školní docházce ve čtvrtek 1. června 2023 v odpoledních hodinách.

19. 01. 2023
Nové přihlašování do Edookitu

Vážení rodiče, milí žáci,

rádi bychom Vás informovali o změně přihlašování do Edookitu. Nově se budou všichni uživatelé přihlašovat pomocí služby Plus4U Identity Management.

16. 12. 2022
Obědy zdarma v ZŠ

Vážení rodiče,

dovolte, abych Vás informoval, že zastupitelstvo města schválilo usnesení související s dopadem aktuálního zdražování do života rodin s dětmi. Usnesení je v tomto znění:

ZM schvaluje záměr proplácení plateb za školní obědy na základních a mateřských školách zřizovaných Statutárním městem Liberec z rozpočtu města, a to u žáků, kteří jsou členy domácnosti v hmotné nouzi a kterým nejsou obědy ve školách propláceny z jiných mimorozpočtových zdrojů (v období 02-06/2023).

12. 10. 2022
Diskusní skupiny na internetu

Vážení rodiče,

naše škola se v poslední době stává svědkem toho, že si naši žáci vytvářejí diskusní skupiny napříč různými platformami. Mezi nejvyužívanější slouží dětem aplikace Messenger a WhattsApp.

27. 09. 2022
Zájezd do Velké Británie

V tomto školním roce ve spolupráci s cestovní kanceláří Kristof pořádáme šestidenní zájezd do Velké Británie v termínu 16.-21. 4. 2023.

02. 09. 2022
Fond pomoci dětem z Ukrajiny

Vážení rodiče,

k 1. září nastoupí na naši školu přes dvacet ukrajinských žáků. Jde o děti, jejichž rodiny unikly před válkou. Vesměs všechny známe, protože na naší škole absolvovaly adaptační pobyt v uplynulém školním roce. S těmito dětmi máme pozitivní zkušenost, a proto bychom jim rádi pomohli.

23. 08. 2022
Školní družina - docházkový systém Bellhop

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

z důvodu zajištění vyšší bezpečnosti Vašich dětí jsme pro Vás a Vaše děti připravili novinku ve způsobu vyzvedávání dětí ze školní družiny. Uvádíme do provozu čipový systém BELLhop. Jedná se o elektronický systém vyvinutý přímo pro školní družiny základních škol firmou NeurIT. Více podrobností o celém systému se můžete dočíst na stránkách www.bellhop.cz.

22. 03. 2022
Úniková hra pro budoucí školáky

Vážení rodiče, milí žáci,

jsme nesmírně potěšeni, že Vám po dlouhých přípravách můžeme představit únikovou hru, určenou budoucím školákům. Hru, tvořenou z interaktivních úkolů, a zároveň propojenou přímo s prostředím naší školy, si můžete zahrát po kliknutí na tentoi odkaz.

07. 07. 2021
Ztráty a nálezy

Vážení rodiče,

od konce školního roku najdete na našich stránkách v sekci "ZTRÁTY A NÁLEZY" nově nafocené věci, které jsme našli v budovách školy. Máte-li zájem, prohlédněte si je a pokud něco objevíte z šatníku Vašich dětí, máte možnost si je v týdnu od 5. 7. do 9. 7. vyzvednout v době od 9:00 do 12:00 ve škole. V případě zájmu volejte sekretariát školy.
01. 10. 2013
Newsletter ZŠ Lesní

Newsletter je anglický termín pro elektronický zpravodaj. Jde o e-mailové zprávy, které jsou pravidelně zasílané přihlášeným odběratelům.

Na našich stránkách nabízíme všem zájemcům možnost se k odebírání zpráv zaregistrovat. Obsahem newsletterových e-mailů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznou zájemci na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.