Ztráty a nálezy

Vážení rodiče,

také vaše děti občas něco hledají? Rádi bychom vám pomohli. Jste tu na správném místě. Sekce ztrát a nálezů je tu pro vás. Prohlédněte si nafocené věci. Poznáváte něco? Ukažte fotku svému dítěti a vyšlete ho za paní Danou Dlouhou, která bude tyto ztracené věci vydávat každý den v čase od 8:00 do 8:10 hodin v kabinetu umístěném u automatu na pití před vstupem do tělocvičny.

Pokud se do dvou měsíců o věci nikdo nepřihlásí, odvezeme je na charitu a darujeme potřebným.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.