Vážení rodiče,

také vaše děti občas něco hledají? Rádi bychom vám pomohli. Jste tu na správném místě. Sekce ztrát a nálezů je tu pro vás. Prohlédněte si nafocené věci. Poznáváte něco? Ukažte fotku svému dítěti a vyšlete ho za paní Danou Dlouhou, která bude tyto ztracené věci vydávat každý den v čase od 7:45 do 8:00 hodin v kabinetu umístěném u automatu na pití před vstupem do tělocvičny.

Pokud se do dvou měsíců o věci nikdo nepřihlásí, odvezeme je na charitu a darujeme potřebným.

30. 01. 2024
Školní rok 2023-2024

Jen část věcí z družiny i hlavní budovy. Zbytek na hlaví budově v šatnách na lavičce "ZTRÁTY A NÁLEZY".

05. 09. 2022
Září 2022-Hlavní budova - z konce minulého školního roku

Vše co se našlo ve skříňkách na velké budově o prázdninách.

23. 06. 2022
Červen 2022
05. 12. 2021
Oblečení z loňského roku.

Poslední možnost na prohlédnutí a vyzvednutí oblečení z loňského roku. Oblečení budeme před vánočními prázdninami odvážet potřebným.

14. 10. 2021
Ještě oblečení z loňského roku!

Vážení rodiče, pokud hledáte oblečení vašich dětí z loňského roku, zkuste se podívat na tyto fotografie.

29. 06. 2021
Červenec 2021 - ŠD - NOVÉ

Oblečení ze šaten školní družiny.

29. 06. 2021
Červenec 2021 - NOVÉ

Tyto fotky jsou z hlavní budovy, malé budovy a šaten.