Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Kurikulum

Kurikulum

Školní vzdělávací program „Škola pro život“ byl vytvořen pedagogy školy v rámci revize RVP ZV v roce 2021. Nový program vychází z osvědčených principů školy a zároveň reflektuje trendy současného světa. Tvorbě předcházela rozsáhlá autoevaluace a evaluace školy, příprava pedagogických pracovníků a analýza vzdělávací úrovně školy. Vzdělávací program je kolektivním dílem učitelů školy, vznikal formou skupinové spolupráce a vzájemné diskuze. Periodicky je ŠVP vyhodnocován a postupně upravován směrem k vyšší efektivitě a kvalitě vzdělávání.

Posláním školy je zajistit žákům kvalitní základní všeobecné vzdělání orientované na praktické dovednosti pro celoživotní učení. Vzdělávací a výchovné strategie jsou voleny tak, aby napomáhaly utváření a rozvíjení klíčových kompetencí žáků, zejména pak vedly žáky k samostatnosti, tvořivosti, přemýšlení, vzájemné toleranci a úctě, k rozvoji komunikačních dovedností a spolupráci, učí žáka, jak se učit.  Školu chápeme jako komunitu, která podporuje fyzické a psychické zdraví.

Školní vzdělávací program ZŠ Lesní
PDF soubor
2333.1 kB

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.