ŠPC

Školní poradenské centrum

Vážení rodiče,

naše škola je příznivě hodnocena jak rodičovskou veřejností, tak i Českou školní inspekcí. Velmi si toho vážíme. Nicméně ani ta nejlepší škola není zcela imunní proti výskytu rizikového chování. Proto chceme být připraveni zachytit případné ubližování silnějších slabším hned v počátku a účinně takové bezpráví zastavit. S tímto záměrem jsme vytvořili program proti rizikovému chování. Jeho důležitou součástí je spolupráce nás pedagogů s Vámi rodiči. Prosíme Vás proto o pomoc.

Kdybyste měli podezření či dokonce jistotu, že je Vašemu dítěti ubližováno, bezprostředně se na nás obraťte (na třídního učitele, školního metodika prevence či ředitele školy). Využít lze také naši e-schránku důvěry, která je k dispozici na webových stránkách školy. Vaši informaci budeme brát velmi vážně a situaci budeme odborně a bezpečně řešit.

RNDr. Eva Bieliková, metodik prevence

Na koho se obrátit

Příjmení a jméno Funkce E-Mail
Mgr. Petr Šolc speciální pedagog petr.solc@zslesni.cz