Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Aktuality

Aktuality

03. 01. 2021
Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Na základě vládou ČR zveřejněných opatřeních proti šíření onemocnění COVID – 19, dochází od pondělí 4. 1. 2021 (včetně) k omezení provozu základních škol, přičemž prezenční výuka (tzn. osobní přítomnost) pro žáky přípravných tříd a žáky 1. a 2. ročníků základních škol zůstává zachována, stejně jako výuka pro žáky tříd a škol zřízených podle § 16/9 školského zákona (speciální třídy a speciální školy + praktické školy)   – více v dokumentu „Informace k provozu škol a školských zařízení do 10. ledna 2021“. Pro ostatní žáky je povinné distanční vzdělávání.

29. 12. 2020
Informace k zahájení výuky 4. ledna

Vážení rodiče, milí žáci,

všichni jste jistě zaznamenali, že byla naše země zařazena do 5. stupně PES. Pro nás všechny to znamená, že do školy v pondělí 4. ledna, pokud nedojde k nenadálé změna, nastoupí pouze žáci 1. a 2. tříd. Žáci od 3. do 9. tříd zůstanou doma na distančním vzdělávání. V tuto chvíli jsou nařízení 5. stupně PES platná pro první pracovní týden. 

10. 12. 2020
Zrušení družinové akce

Milí rodiče, milé děti!

Je nám to moc líto, ale vzhledem ke stávající epidemiologické situaci musíme naši Vánoční stezku původně plánovanou na 19.12. zrušit.

19. 10. 2020
Postup při žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření škol od 14. 10. 2020

S ohledem na uzavření prvních stupňů základních škol v ČR dne 14. 10. 2020, budou moci rodiče dětí mladších 10 let žádat o ošetřovné z důvodu uzavření školy. Česká správa sociálního zabezpečení nabízí na svých webových stránkách podrobný návod, jak v případě žádosti o ošetřovné postupovat. Stránky je možné otevřít v tomto odkaze.

29. 09. 2019
Svačiny pro naše žáky

Vážení rodiče, od minulého roku zajišťuje školní stravovna pro naše žáky o velké přestávce svačiny. V letošních aktualitách jsme s nabídkou přišli znovu.

01. 10. 2013
Newsletter ZŠ Lesní

Newsletter je anglický termín pro elektronický zpravodaj. Jde o e-mailové zprávy, které jsou pravidelně zasílané přihlášeným odběratelům.

Na našich stránkách nabízíme všem zájemcům možnost se k odebírání zpráv zaregistrovat. Obsahem newsletterových e-mailů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznou zájemci na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.