19. 11. 2021
Screeningové testování žáků

Vážení rodiče,

v souladu s rozhodnutím MZ a MŠMT bude až do konce prosince probíhat napříč celou naší zemí v základních a středních školách testování žáků.

14. 11. 2021
Nejnovější opatření školy - Covid-19

Vážení rodiče, milí žáci,

v průběhu aktuálně končícího týdne zasáhla naši školu epidemie Covid-19 nebývalou silou. Do karantény jsme dle instrukcí Krajské hygienické stanice byli nuceni odeslat celkem 14 tříd, z nichž se jedna k prezenční výuce již ke konci týdne vrátila a další dvě ji budou následovat hned po víkendu.

10. 11. 2021
Výdej obědů dětem v distanční výuce

Vážení rodiče, milí žáci,

v posledních dnech se v naší škole objevilo hned několik pozitivně testovaných lidí, díky čemuž skončilo několik tříd v povinné karanténě. Pro všechny žáky, kteří jsou povinni zůstat doma na distančním jsme připravili program, jak je zapojit do běžné výuky.

15. 09. 2021
Hledáme nové zaměstnance

Do kolektivu zaměstnanců naší školy přijmeme pomocnou pracovní sílu do kuchyně. Nástup možný od října 2021.

Zájemce o pracovní pozici žádáme o zaslání životopisu paní Miroslavě Drozdové, vedoucí naší školní stravovny, na adresu miroslava.drozdova@zslesni.cz.

07. 07. 2021
Ztráty a nálezy

Vážení rodiče,

od konce školního roku najdete na našich stránkách v sekci "ZTRÁTY A NÁLEZY" nově nafocené věci, které jsme našli v budovách školy. Máte-li zájem, prohlédněte si je a pokud něco objevíte z šatníku Vašich dětí, máte možnost si je v týdnu od 5. 7. do 9. 7. vyzvednout v době od 9:00 do 12:00 ve škole. V případě zájmu volejte sekretariát školy.
01. 10. 2013
Newsletter ZŠ Lesní

Newsletter je anglický termín pro elektronický zpravodaj. Jde o e-mailové zprávy, které jsou pravidelně zasílané přihlášeným odběratelům.

Na našich stránkách nabízíme všem zájemcům možnost se k odebírání zpráv zaregistrovat. Obsahem newsletterových e-mailů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznou zájemci na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.