Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Aktuality

Aktuality

29. 06. 2022
Poděkování krajskému úřadu

Chceme poděkovat Krajskému úřadu,který nám poskytl v r. 2021 účelovou dotaci z Dotačního fondu Libereckého kraje v rámci programu-Podpora místní Agendy 21- tyto finance nám velmi pomohly v nastartování činnosti parlamentu po 2-leté covidové pauze, umožnily nám uspořádat harmonizační kurz, následný workshop a také zajistit materiálně provoz parlamentu a jeho akcí,zejména pro Školní klub.

23. 06. 2022
Seznam přijatých ukrajinských žáků

Vážení rodiče,

níže v příloze uvádíme seznam přijatých ukrajinských žáků k základnímu vzdělání v naší škole. Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí dítěte si mohou zákonní zástupci vyzvednout v kanceláři školy od pondělí 27. června do středy 29. června denně v době od 7:00 do 15:00 hod.

23. 06. 2022
Úprava ceny stravného

Vážení rodiče,

v důsledku růstu cen potravin jsme nuceni k datu 1. 9. 2022 navýšit ceny obědů ve školní stravovně dle následující tabulky:
06. 06. 2022
Informační schůzka pro rodiče žáků budoucích 1. tříd

Vážení rodiče našich budoucích prvňáčků,

dovolujeme si Vás pozvat na informační schůzku, která se bude konat ve čtvrtek 23. června od 16:00 v areálu naší školy. V průběhu schůzky se dozvíte celou řadu informací k zahájení školní docházky Vašeho dítěte, seznámíme Vás s financováním školních pomůcek, poznáte třídní učitelky budoucích 1. tříd, jejich vychovatelky a mnoho dalšího.

06. 06. 2022
Celoškolní jarmark

Vážení rodiče, milí žáci, přátelé,

děkujeme vám všem, kdo jste se jakkoli podíleli na přípravě a realizaci našeho celoškolního jarmarku. Měli jsme štěstí na počasí a prožili jsme úžasný den plný skvělých zážitků.

 

Vážíme si Vaší spolupráce a již nyní se těšíme na další ročník.

31. 05. 2022
Zápis ukrajinských dětí do ZŠ Lesní

Zvláštní zápis se řídí školským zákonem č. 561/2004 Sb., a zákonem č. 67/2022 Sb.

Tento zvláštní zápis je určen pouze dětem:

  • kterým byla poskytnuta dočasná ochrana v souvislosti s válkou na Ukrajině. Prokazuje se vízovým štítkem nebo záznamem o udělení dočasné ochrany.
  • kterým bylo uděleno vízum k pobytu nad 90 dnů za účelem strpění pobytu na území ČR, který se automaticky ze zákona považuje za vízum pro cizince s dočasnou ochranou. Prokazuje se uděleným vízovým štítkem nebo razítkem v cestovním pasu.

Nevztahuje se na ostatní cizince, byť by měli ukrajinské občanství.

03. 04. 2022
Podrobné informace k zápisu do 1. tříd

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

v našem městě Liberci probíhá zápis žáků budoucích 1. tříd elektronicky. V době od pondělí 28. března do středy 20. dubna 2022 je veřejnosti zpřístupněn zápisový portál na adrese https://zapisyzs.liberec.cz/.  Zde naleznete vše potřebné včetně seznamu škol, v němž najdete i naši školu.

Povinná školní docházka ve školním roce 2022/2023 začíná pro děti narozené do 31. 8. 2016. K zápisu musí také děti, kterým byl v uplynulém roce povolen odklad povinné školní docházky.

22. 03. 2022
Úniková hra pro budoucí školáky

Vážení rodiče, milí žáci,

jsme nesmírně potěšeni, že Vám po dlouhých přípravách můžeme představit únikovou hru, určenou budoucím školákům. Hru, tvořenou z interaktivních úkolů, a zároveň propojenou přímo s prostředím naší školy, si můžete zahrát po kliknutí na tentoi odkaz.

07. 07. 2021
Ztráty a nálezy

Vážení rodiče,

od konce školního roku najdete na našich stránkách v sekci "ZTRÁTY A NÁLEZY" nově nafocené věci, které jsme našli v budovách školy. Máte-li zájem, prohlédněte si je a pokud něco objevíte z šatníku Vašich dětí, máte možnost si je v týdnu od 5. 7. do 9. 7. vyzvednout v době od 9:00 do 12:00 ve škole. V případě zájmu volejte sekretariát školy.
01. 10. 2013
Newsletter ZŠ Lesní

Newsletter je anglický termín pro elektronický zpravodaj. Jde o e-mailové zprávy, které jsou pravidelně zasílané přihlášeným odběratelům.

Na našich stránkách nabízíme všem zájemcům možnost se k odebírání zpráv zaregistrovat. Obsahem newsletterových e-mailů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznou zájemci na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.