19. 10. 2020
Postup při žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření škol od 14. 10. 2020

S ohledem na uzavření prvních stupňů základních škol v ČR dne 14. 10. 2020, budou moci rodiče dětí mladších 10 let žádat o ošetřovné z důvodu uzavření školy. Česká správa sociálního zabezpečení nabízí na svých webových stránkách podrobný návod, jak v případě žádosti o ošetřovné postupovat. Stránky je možné otevřít v tomto odkaze.

14. 10. 2020
Poradenství i psychologickou pomoc nabízí Národní pedagogický institut

Týká se vás inkluze? Máte doma nebo ve třídě dítě se speciálními vzdělávacími potřebami? Dostali jste se kvůli koronaviru do tíživé situace a hledáte rychlou pomoc?

14. 10. 2020
Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,

přinášíme vám podrobné informace o provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí.

Přijmeme nové zaměstnance

Do kolektivu našich zaměstnanců hledáme nové kolegy/ně.

13. 10. 2020
Informace ke stravování v době uzavření školy

Dobrý den, vážení rodiče,

dovolujeme si vám předat informace týkající se školního stravování. Rozhodli jsme se zajistit žákům na distančním vzdělávání pravidelný dotovaný oběd v naší školní jídelně, pokud o to projevíte zájem.

13. 10. 2020
Sdělení školy k distanční výuce

Vážení rodiče,

včera v pozdních večerních hodinách jsme se dozvěděli o dalších vládních opatřeních, která vstupují v platnost od středy

29. 09. 2019
Svačiny pro naše žáky

Vážení rodiče, od minulého roku zajišťuje školní stravovna pro naše žáky o velké přestávce svačiny. V letošních aktualitách jsme s nabídkou přišli znovu.

23. 10. 2016
Žádost o rodičovskou podporu

Vážení rodiče,

v podmínkách trvalého rozvoje školy si velice vážíme každé podpory. I my se maximálně snažíme získat podporu pro naplňování dlouhodobého záměru školy formou hospodárného využívání rozpočtu organizace a získávání vhodných dotačních programů. Významnou pomocí přispívají někteří rodiče.

Pokud najde někdo z vás ochotu a možnost podpořit některou z následujících priorit, budeme velmi potěšeni.

01. 10. 2013
Newsletter ZŠ Lesní

Newsletter je anglický termín pro elektronický zpravodaj. Jde o e-mailové zprávy, které jsou pravidelně zasílané přihlášeným odběratelům.

Na našich stránkách nabízíme všem zájemcům možnost se k odebírání zpráv zaregistrovat. Obsahem newsletterových e-mailů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznou zájemci na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.