Zapojení školy v projektech

Cílené čerpání dotací ESF je hlavním zdrojem zlepšování materiálního vybavení, zajišťování dalšího vzdělávání pedagogů a celkového zvyšování vzdělávací úrovně školy. Škola je v tomto směru jedinečným subjektem mezi školami v regionu, neboť získané prostředky z dotačních programů ESF představují v současnosti hodnotu přesahující 100 mil. Kč.

Využíváním projektových prostředků se snažíme nalpnit dlouhodobý záměr školy, který jasně definuje kvalitu vzdělávání na naší škole a nezbytné materiání podmínky pro jeho uskutečnění.

OPVV
Zlepšování práce školy v rámci formativního hodnocení
ZŠ Lesní "Škola pro Evropu"
Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi

Let´s clean up Europe

OPVK
Cesta ke kvalitě
Jak efektivně vyučovat průřezová témata
Podpora moderních forem výuky na ZŠ Libereckého kraje
Realizace průřezových témat
Síť tvořivých škol Libereckého kraje
Integrace ICT do výuky

ROP
Multifunkční hřiště
ZŠ Lesní - škola pro Evropu
ZŠ Lesní - úprava parteru

OPŽP
Realizace úspor energie

Další projekty školy
Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
Partnerství škol a zaměstnavatelů pro rozvoj podnikavosti
Lepší dříve, než-li později aneb program primární prevence na ZŠ Lesní
Učíme se v naší eko zahradě aneb nesedíme jen v lavicích
Podpora talentů na ZŠ Lesní

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.