Zapojení školy v projektech

Cílené čerpání dotací ESF je hlavním zdrojem zlepšování materiálního vybavení, zajišťování dalšího vzdělávání pedagogů a celkového zvyšování vzdělávací úrovně školy. Škola je v tomto směru jedinečným subjektem mezi školami v regionu, neboť získané prostředky z dotačních programů ESF představují v současnosti hodnotu přesahující 100 mil. Kč.

Využíváním projektových prostředků se snažíme nalpnit dlouhodobý záměr školy, který jasně definuje kvalitu vzdělávání na naší škole a nezbytné materiání podmínky pro jeho uskutečnění.

ZŠ Lesní - Škola pro život I

NPO
3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace

OPVV