Naše třídy ve školním roce 2019/2020

Ve školním roce 2019/2020 má naše škola přibližně 550 žáků ve 20 třídách. 10 tříd evidujeme na 1. stupni a 10 tříd na 2. stupni.

Zvolte si v horním menu třídu, jejíž stránku chcete navštívit. Na stránce každé třídy nabízíme některé základní informace, rozvrh hodin a můžete si prohlédnout informace z akcí, které daná třída v aktuálním školním roce realizovala.

Naše třídy

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.