Žákovský parlament

Od roku 2004 funguje na naší škole v úzké spolupráci s vedením školy a se dvěma koordinátory z řad vyučujících školní parlament. Jeho členy jsou vždy dva zástupci 4. - 9. tříd. Existence samosprávy podporuje rozvoj demokratických principů v praxi a aktivní podíl žáků na chodu školy.

Kolektiv školního parlamentu se každoročně utváří na základě výsledků voleb v jednotlivých třídách. Snahou koordinátorů je podpořit dovednosti žáků spojené s aktivitami parlamentu tak, aby nebyl pouze formální záležitostí, ale aby byli žáci vedeni k odpovědnosti za svou činnost.

Souhrn školního roku 2018/2019
PDF soubor
195 kB

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.