Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Žákovský parlament

Žákovský parlament

Od roku 2004 funguje na naší škole v úzké spolupráci s vedením školy a se dvěma koordinátory z řad vyučujících školní parlament. Jeho členy jsou vždy dva zástupci 4. - 9. tříd. Existence samosprávy podporuje rozvoj demokratických principů v praxi a aktivní podíl žáků na chodu školy.

Kolektiv školního parlamentu se každoročně utváří na základě výsledků voleb v jednotlivých třídách. Snahou koordinátorů je podpořit dovednosti žáků spojené s aktivitami parlamentu tak, aby nebyl pouze formální záležitostí, ale aby byli žáci vedeni k odpovědnosti za svou činnost.

08. 10. 2020
Sbírková akce Bílá pastelka 12.-14.10.2020

Náš ŽP byl osloven organizací Tyfloservis, která se věnuje pomoci nevidomým a zrakově postiženým s jejich rehabilitací, učením Braillova písma, ovládání počítače a dalšíh techni...

Žákovský parlament
17. 09. 2020
Pomáháme zrakově postiženým

V neděli 6.9. 2020 zástupci našeho ŽP pomáhali při organizaci neoficiálního mistrovství ČR vodících psů a prodejem sbírkových předmětů Světlušky jsme získali částku 6.165,-Kč, ...

Žákovský parlament
03. 09. 2020
Závod nevidomých s vodícími psy

Akce Závod nevidomých s vodícími psy 6.9. 2020 v neděli na Benešově náměstí před radnicí

Náš žákovský parlament byl osloven, zda bychom chtěli pomoci při pořádání této a...

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.