Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Edookit

Edookit

Pro infomace o prospěchu a chování našich žáků využíváme elektronický informační systém Edookit. Podrobné návody, jak aplikaci naší elektronické žákovské naisntalovat a používat, Vám nabízíme níže v přílohách ve formátu pdf.

Elektronickou žákovskou knížku využíváme u všech žáků od 3. ročníku výše.

Na začátku školního roku obdrží každý rodič své unikátní přihlašovací údaje v podobě přihlašovacího jména a hesla, s jejichž pomocí se může kdykoli do e-Žákovské knížky svého dítěte přihlásit. Přístup k vlastním datům v e-Žákovské mají díky svým přihlašovacím údajům i sami žáci. V případě ztracených přihlašovacích údajů kontaktujte svého třídního učitele. Zapomenuté heslo si může každý uživatel obnovit sám kliknutím na Problémy s přihlášením v přihlašovacím formuláři.

Přihlašovací formulář do systému Edookit 

Zapomněli jste heslo?

Návod k instalaci aplikace do zařízení
PDF soubor
1168 kB
Kompletní návod k užívání aplikace
PDF soubor
3607.5 kB

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.