Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Aktuality

Aktuality

23. 09. 2020
Stanovisko školy k současné epidemiologické situaci

Vážení rodiče,

vedení školy rozhodlo neakceptovat výzvu nového ministra zdravotnictví k vyhlášení ředitelského volna na tento pátek. V pátek tedy vyučujeme bez omezení.

07. 09. 2020
Nové opatření ve škole

Vážení rodiče,

obdrželi jsme informaci, že v rodině našeho žáka byl pozitivně testován člen rodiny na Covid 19. Zmíněná rodina absolvuje test, dle jeho výsledku učiníme případně další opatření.

25. 08. 2020
Pozvánka do rodičovské kavárny na téma Profesní příprava

Vážení rodiče, prarodiče a přátelé naší školy,

srdečně Vás zveme do rodičovské kavárny, kterou si pro rodiče žáků 9. tříd připravil pan učitel Ondřej Pražák. Tématem kavárny je Profesní příprava aneb jak na absolventskou práci.

20. 08. 2020
Před zahájením nového školního roku

Vážení rodiče, milí žáci,

za několik dnů začne nový školní rok. Doufáme, že bude klidnější, než ten předchozí. Nabízíme vám přehled významných informací a aktuálních novinek k úvodu školního roku.

18. 08. 2020
Platba obědů ve školní stravovně

Vážení rodiče,

níže v článku Vám nabízíme základní informace k platbě obědů v naší školní stravovně.

07. 05. 2020
Nové třídní účty

Vážení rodiče,

v souladu s tím, co jsme slíbili zástupcům z řad rodičů na jednání Rady SRPDŠ, jsme v posledních dnech dokázali zrealizovat z našeho pohledu významnou věc, a to založení bankovních účtů pro všechny třídy naší školy.

08. 04. 2020
Zápis do první tříd - video o naší škole

Vážení rodiče,

zápis do prvních tříd je již v plném proudu. Abychom Vám představili naši školu, pořádáme každý rok Den otevřených dveří.

29. 09. 2019
Svačiny pro naše žáky

Vážení rodiče, od minulého roku zajišťuje školní stravovna pro naše žáky o velké přestávce svačiny. V letošních aktualitách jsme s nabídkou přišli znovu.

23. 10. 2016
Žádost o rodičovskou podporu

Vážení rodiče,

v podmínkách trvalého rozvoje školy si velice vážíme každé podpory. I my se maximálně snažíme získat podporu pro naplňování dlouhodobého záměru školy formou hospodárného využívání rozpočtu organizace a získávání vhodných dotačních programů. Významnou pomocí přispívají někteří rodiče.

Pokud najde někdo z vás ochotu a možnost podpořit některou z následujících priorit, budeme velmi potěšeni.

 

01. 10. 2013
Newsletter ZŠ Lesní

Newsletter je anglický termín pro elektronický zpravodaj. Jde o e-mailové zprávy, které jsou pravidelně zasílané přihlášeným odběratelům.

Na našich stránkách nabízíme všem zájemcům možnost se k odebírání zpráv zaregistrovat. Obsahem newsletterových e-mailů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznou zájemci na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.

14. 09. 2013
Informační RSS kanál pro rodiče a žáky školy

Vážení rodiče, milí žáci,

pro snazší sledování nově zapsaných informací do Bakalářů, jako jsou známky, suplování a jiné zprávy, můžete nově použít RSS kanály.

RSS kanál nabízí uživatelům automatické zasílání zpráv o nově přidaných známkách, o zadaných domácích úkolech, o suplovaných hodinách či jiných zpráv.

V případě, že máte zájem aktivovat svůj osobní RSS kanál, postupujte dále podle návodu, jež nabízíme ke stažení níže v tabulce.

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.