Třída VII.B - školní rok 2018/2019

II. B
III. B
IV. B V. B VI. B

Reportážní fotky - Projektové dny 31.10 až 2.11.

VII.B

Projektové dny nazvané  Poznáváme přírodu byly rozlečněny  na tři dny, ve kterých proběhly tři dílny - Mikroskopování, Chemické pokusy a Poznávání okolní přírody.

Při poznávání okolní přírody žáci navštívili zahradní centrum Ekoflora, poznávali stromy a keře v okolí školy, a některé z nich se naučili pojmenovat anglicky, ve škole pak tvořili koláž z přirodnin.

Při mikroskopování zkoumali pod mikroskopem průduchy rostlin, mechy, cibuli, prvoky v senném nálevu a plísně.

Reportážní fotky - Harmonizační pobyt v Janově nad Nisou 2018

VII.B

V e dnech 5.9 až 7.9. se uskutečnil harmonizační pobyt sedmých tříd v Janově nad Nisou.  I letos jsme šli pěšky , jen jsme zvolili jinou trasu - tentokrát jsme vyrazili z Harcova a už cestou jsme hráli první hru, ve které jsme byli různě úspěšní. Po příchodu na místo - letos jsme nezmokli- jsme trávili čas různými aktivitami zaměřenými na rozvoj spolupráce,komunikačních dovedností i fyzické kondice.