Platba stravného

Vážení rodiče,

dovolte nám připomenout Vám včasnou platbu stravného pro Vaše děti na měsíc září. Stravné lze hradit bezhotovostním převodem na účet číslo 5486222/0800, variabilní symbol = rodné číslo dítěte.

Rodiče žáků budoucích 1. tříd a rodiče našich nových žáků přijatých do vyšších ročníků žádáme, abyste svým dětem zakoupili u vedoucí školní stravovny, paní Miroslavy Drozdové, elektronické čipy. Kancelář vedoucí stravovny je v přízemí hlavní budovy otevřena v týdnu od 23. srpna denně od 07:30 do 13:00 hod., v týdnu od 30. srpna od 07:30 do 15:00 hod.

Veškeré podrobnosti ke stravnému naleznete dále na stránce školní jídelny.