Třída VIII.B - školní rok 2019/2020

IV. B V. B VI. B VII.B

Reportážní foto - Preventivní program na téma Rizikové sexuální chování

VIII.B

2.10. jsme absolvovali  tříhodinový preventivní program zaměřený na rizikové sexuální chování. Programem nás provedl velmi přátelský a odborně zdatný lektor.

Reportážní foto - Cyklokurs

VIII.B

V týdnu od 23.9. do 27.9. jsme vyjeli - a to doslovně - na kolech do Janova nad Nisou do vily Oáza.  Během kurzu jsme vystřídali mnoho činností  - týmové hry, plavání v bazénu, pěší výlet na Bramberk, orientační běh, ale nejvíce jsme jezdili na kole a ujeli jsme celkem kolem 150 km.

Reportážní fotky - Harmonizační výlet po naučné stezce

Protože nás tento rok v září čeká cyklisticko outdoorový kurz, nejeli jsme na harmonizační pobyt, ale  v pátek 6.9. jsme si vyšli na harmonizující pěší výlet po naučné stezce z |Ostašova lesem so Horního Hanychova.

Reportážní foto -Nový školní rok 2019/20

VIII.B

V pondělí 2.9. jsme zahájili další školní rok na Lesní. Čekají nás nové volitelné předměty,  pár nových učitelů, místo přírodopisu bude letos biologie člověka, projektové dny budou opět v třídenních blocích.Čeká nás hodně práce, ale také jistě hodně veselých chvilek...