Třída VII.B - školní rok 2019/2020

Měsíční plány

I. B II. B III. B IV. B V. B VI.B

Reportážní fotky - Projekt Člověk a zvíře

V září jsme se účastnili projektu pořádaného IQ Landií. Projekt probíhal ve spolupráci s německými školami v okolí Žitavy, my jsme spolupracovali se školou v Ebersbachu. Třída se rozdělila na  poloviny a jednou program probíhal v IQ Landii, kde jsme zkoumali hlavně člověka a jeho smysly. Druhá část třídy jela do žitavského Tierparku, kde se bádalo hlavně o vodních zvířatech. Dokonce na jednom stanovišti žáci odchytávali různé vodní živočichy z malého rybníčku. Žáci pracovali vždy ve skupinkách, kde byli jak žáci z naší třídy, tak i žáci z Německa. Šlo nejen o zkoumání přírody a člověka, ale také si vyzkoušet spolupráci s cizinci, která nebyla vždy jednoduchá, ale nová zkušenost je důležitá.

Reportážní fotky - Volby do školního parlamentu

VII.B

V pátek 13. září se konaly volby do školního parlamentu. Za 7.B byly zvoleny Agi Kosťová a Lucka Korpasová, náhradníkem je Lukáš Bálik.

Reportážní fotky - Harmonizační dny

VII.B

Letos jsme harmonizační dny prožili v Liberci. Nejdříve jsme vyrazili na pěší výlet okolo Jeětědu. Při té příležitosti jsme hráli různé hry a sdělovali si, co jsme za prázdniny zajímavého zažili. V pátek jsme první část dne věnovali hrám na spolupráci a pak jsme se vrhli na tvorbu našeho imaginárního ideálního sedmáka.