Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Třída VI.A - školní rok 2019/2020

VI.A
Měsíční plány

Naše třída v minulých letech

I. A II. A  III. A IV. A V.A

Harmonizační pboyt

VI.A

Ve středu 4. 9. odpoledne jsme se společně vydali na náš 1. harmonizační pobyt. Druhým doprovodem byla paní učitelka Gabarová. Jeli jsme vlakem do Josefova Dolu, přičemž cestou na nás čekala ve Smržovce výluka. Úspěšně jsme se natlačili do autobusu a pokračovali v cestě. V penzionu Kamenice, kde jsme byli ubytovaní, nás překvapil pan Petr Šolc. Byl převlečen za piráta a málem jsme ho nepoznali :o). Připravil nám seznamovací harmonizační program. Po splnění úkolů se všem skupinkám podařilo otevřít truhlu s pirátským pokladem.  To bylo radosti!! Ubytování bylo pěkné a z nevšedních zážitků se některým z nás vůbec nechtělo usnout.

Ve čtvrtek jsme šli na výlet k vodopádům Jedlová. Cestou děti plnily netradiční úkoly uvedené v pracovním listě. Nejtěžší bylo nalézt kost a srst. Někdo si ale naštěstí vzpomněl, že i na svém těle naleznou nějakou tu kost a „srst“ :o). Po obědě jsme společně tvořili pravidla třídy a zvolili kandidáty do voleb školního parlamentu. A protože vyšlo i pěkné počasí, děti si venku zasportovaly a pohrály.

V pátek 6. 9. jsme se sbalili, uklidili pokoje, vyrazili na výlet k vyhlídce Čertovy kameny, pohráli na hřišti, nakoupili v sámošce a hurá domů!

Harmonizační pobyt jsme si všichni příjemně užili