Vodácký kurz
Začátkem června jsme vyrazili na třídenní vodácký kurz na Sázavu. Bylo to dost náročné kvůli počasí (první den vedro, pak déšť), ale i sportovním vypětím a vlastním vařením a spaním ve stanech. Ale všichni to zvládli, jen něktří pak zůstali doma a léčili rýmu.