Jarmark
Začátkem června se konal tradiční celoškolní jarmark, tentokrát na téma Svěrák - Uhlíř. Secvičili jsme vystoupení s písničkami z filmu Ať žijí duchové, podle odezvy docela vydařené. Zároveň jsme obhospodařili tombolu na charitu a prodávali vlastní výrobky ve stánku. Byl to náš poslední jarmark a líbil se nám.