Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
SRPDŠ

SRPDŠ

Úvodní ustanovení

  1. Spolek rodičů a přátel dětí školy při ZŠ Liberec, Lesní, z.s. je dobrovolným svazkem rodičů, zákonných zástupců a občanů, kteří se zajímají o výchovu dětí a mládeže, práci školy a škole přidružených kulturních, sportovních a zájmových kroužků.
  2. Spolek rodičů a přátel dětí školy při ZŠ Liberec, Lesní, z.s. je nepolitickou zájmovou organizací, zastupující zájmy dětí a mládeže. Hájí a prosazuje jejich vzdělávání a výchovu, všestranný rozvoj jejich osobnosti a podmínky pro jejich plné uplatnění v životě společnosti. Je nezávislý na politických stranách, orgánech státní moci a správy i jiných organizacích. K zabezpečení svých cílů spolupracuje se školou. Radou školy, orgány samosprávy, jinými organizacemi a veřejnými institucemi, které spolupracují se školou nebo jiným způsobem ovlivňují chod školy, případně působí v areálu školy, a to na základě partnerství a vzájemného respektování.
  3. Spolek rodičů a přátel dětí školy při ZŠ Liberec, Lesní, z.s. je ve smyslu ustanovení § 214 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., právnickou osobou způsobilou k právnímu jednání.
  4. Názvem spolku je Spolek rodičů a přátel dětí školy při ZŠ Liberec, Lesní, z.s., zltráceně SRPDŠ při ZŠ Liberec, Lesní, z.s. (dále jen „spolek").
  5. Sídlem spolku je Lesní 576/14, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec.
Stanovy SRPDŠ
PDF soubor
192.1 kB
Návrh rozpočtu SRPDŠ na šk. rok 2022/2023
PDF soubor
133.9 kB
Čerpání rozpočtu za školní rok 2022/2023
PDF soubor
182.8 kB

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.