Novinky DofE

Beseda s Klárou Poláčkovou

V rámci zapojení naší školy do programu DofE navštívila naši školu ve středu 26.listopadu 2014 vzácná návštěva.  Děti měly možnost diskutovat s první Češkou, která zdolala Mt. Everest, paní Klárou Poláčkovou, a zároveň se dozvěděli základy fungování programu od zástupkyně kanceláře, paní Šárky Čapkové. Děti vyprávění upoutalo, po přednášce se rozvinula zajímavá diskuze.

Stávající účastníci v programu se opět utvrdili v tom, že to co dělají, má smysl a věříme, že mnohé žáky ze sedmých ročníku dámy motivovaly natolik, že se příští rok do programu zapojí.