Třída II.A - školní rok 2019/2020

I.A

Reportážní foto - Střih pokojíčku

II.A

Milé děti, poznáte mezi těmito všemi krásnými pokojíčky ten svůj? Velmi se vám povedly. Mám z vás velkou radost.

Reportážní foto - Ponožkový den

II.A

Škoní parlament vyhlásil ponožkový den na podporu lidí s Downovým syndromem. Protože jsme právě doma, poslali jste mi své nakreslené ponožky na nožky. Kdo chtěl, ten se zapojil. Poznáte, čí jsou to nožky? Můžete hlasovat do středy 25. 3. Výsledky a vyhodnocení pak zveřejním.

Reportážní foto - Výlet

II.A

Výlet za odměnu byl opravdu odměnou. Užívali jsme si sami sebe navzájem a nádherného počasí. Čerstvě napadaný sníh byl jako peřina a my jsme si hráli a hráli. Podívejte se, jak se stále smějeme :-)

Reportážní foto - Barevný den

II.A

Barevný den jsme si společně užili modře oblečeni. Pomáhala nám modrá obloha při procházce do bazénu, kde si děti zaplavaly v čisté modré vodě.

Reportážní foto - Knihovna

II.A

Pozorně jsme poslouchali čtení knížky, skládali jsme obrázky a povídali jsme si o domácích mazlíčcích. Nakonec jsme si domácího mazlíčka vymysleli a vytvořili.

Reportážní foto - Poslední den v tomto roce

II.A

S dětmi jsme si ukázali některé adventní zvyky, zazpívali jsme si koledy, ale ze všeho nejvíc jsme se těšili na vzájemné rozdávání dárků. Emocí a radosti bylo mnoho. Společný dárek jsme nalezli také pod školním stromečkem.

Reportážní foto - Pekelná škola

II.A

V naší třídě se sešlo mnoho krásných a roztomilých čertíků. Po čertovském počítání a psaní se všichni odvážní čertíci vydali do Pekelné školy starších spolužáků. Zapeklité úkoly se čertíkům podařilo splnit.

Reportážní foto - JUDO

II.A

Kimona nám sluší a cvičení nám už jde skvěle.

Reportážní foto - Vánoční ozdoby

II.A

V prostorech liberecké radnice jsou vystaveny vánoční ozdoby vytvořené dětmi, které budou umístěny na vánoční strom před radnicí. I my jsme letos přispěli. Jejich výroba nás velmi bavila. Nyní jim věříme, že je na stromku uvidíme.

Reportážní foto - Sametová revoluce

II.A

Výročí Sametové revoluce jsme si připomněli také výstavou před libereckou radnicí.

Reportážní foto - Učíme se s tablety

II.A

Učivo o lese jsme si procvičovali na psaní příběhu, vyhledávání odlišností v obrázcích a na odpovědích na otázky v testu.

Reportážní foto - Harmonizační den

Slunečné dopoledne jsme si na cyklostezce společně užili.