Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Projektový den Praha

Projektový den Praha

Zvesela jsme nastoupili do autobusu a vyrazili vstříc ku Praze. Z Klárova jsme došli pěšky pod Petřín a lanovkou vyjeli nahoru. Trošku jsme si u lanovky vystáli frontu, díky turistům, kteří přijeli na mistrovství v hokeji, ale zážitek z lanovky stál za to. Po vydatné svačině jsme vyšlapali 299 schodů a pokochali se výhledem na rozkvetlou Prahu. Zrcadlové bludiště nás uchvátilo, kdo by se taky nezasmál našim pokrouceným figurám? Nechyběl nám ani malý rozchod, abychom mohli našim blízkým koupit nějaký ten suvenýr z Prahy nebo si smlsnout na zmrzce. Procházkou jsme ještě došli k Pražskému hradu, kde zrovna probíhala výměna stráží a kdo chtěl, mohl se nechat vyfotit s rytířem. Nakonec jsme vyrazili směrem na Pohořelec, kde už na nás čekal autobus a hurá domů plni zážitků.