Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Nocování ve škole

Nocování ve škole

 

Program večera byl jednoduchý: navečeřet se, vydat se do tělocvičny a sportovat, hrát společenské hry, nebo si jen tak povídat. Každému podle chuti. A tak jsme někteří trávili čas u stolního fotbalu, další u karet, jiní s kamarády v kroužku při „flašce“. První část večera jsme zakončili zmiòovanou pizzou, na které si pomlsali téměř všichni z 21 zúčastněných. Po strávení jídla jsme se pustili do sportu. Hráli jsme postupně fotbal, vybíjenou a florbal, a to téměř tři hodiny. Zbytek času jsme věnovali povídání, poslechu hudby a pojídání dobrot, které jsme si přinesli. Noc nám utekla rychle, takže tu bylo ráno, kdy jsme uklidili třídu, sebrali zbytek sil, uhladili obličeje a v půl desáté se rozešli domů.