K zápisu do 1. tříd - rozhodnutí o přijetí

Vážení rodiče,

níže v příloze uvádíme seznam přijatých žáků do budoucích 1. tříd. Rozhodnutí o přijetí dítěte si mohou zákonní zástupci vyzvednout v kanceláři školy od úterý 25. dubna do pátku 5. května v době od 7:30 do 15:00 hod.

S ohledem na vysoký počet uchazečů ze spádové oblasti otevřeme tři 1. třídy. V této souvislosti vyhovíme všem spádovým i nespádovým uchazečům, kteří ve čtvrtek 20. dubna doručili do školy žádost o přijetí.

Všechny zákonné zástupce přijatých budoucích prvňáčků zveme na informační schůzku, která se bude v areálu školy konat ve čtvrtek 15. června v odpoledních hodinách.

Seznam přijatých žáků pro školní rok 2023/2024
PDF soubor