Výlet Út a St
Po výletě jsme šli na koupaliště. Bylo příjemné se po chůzi osvěžit ve vodě. Plavali jsme, hráli různé hry a užívali si volný čas s kamarády. Večer jsme zase řešili naši hru a přemýšleli, kde asi ostatní skupiny schovávají svá vajíčka.
Ve středu nás čekal poslední den školy v přírodě. Ráno jsme ještě vyrazili na koupaliště, abychom si užili poslední chvíle před odjezdem. Potom jsme se vrátili na ubytování, sbalili si věci a uklidili pokoje.
Poté jsme se rozloučili a nastoupili do autobusu a pak i na vlak.