Výlet Po
V pondělí jsme po snídani vyrazili na bobovou dráhu. Byla to velká zábava. Jízda byla rychlá a plná zatáček. Moc jsme si ji užili.
Po návratu nás čekalo vaření vlastního jídla. Rozdělili jsme si práci a každý pomáhal. Někdo krájel suroviny, někdo vařil a další uklízeli. Nakonec se nám jídlo povedlo a všichni jsme si pochutnali. Během dne jsme samozřejmě nezapomínali ani na naši hru s vajíčky a hlídali jsme, aby nám ho nikdo nenašel.