Kutná Hora
7. května jsme se vydali na projektový den do Kutné Hory. Program byl nabitý, ale čas na rozchod se také našel. Navštívili jsme Kostnici, to jsme koukali kolik kostí je na jednom místě. Poté jsme šli dolu do dolů, chvilkami bylo opravdu úzko a nakonec jsme šli ke chrámu sv.Barbory. Póčo nám vyšlo krásné a my si to moc užili.