Kreativní učení

Kreativní učení v libereckých základních školách

Výzva č. 0313/2023 Podpora projektů kreativního učení II

Okruh 1. Projekty kreativního učení realizované ve vzdělávacích institucích

Žadatel: Dramacentrum Bezejména, z.s.

Projekt Domu dětí a mládeže „Koordinace kreativního učení v libereckých základních školách“, projekt Dramacentra Bezejména „Kreativní učení v libereckých základních školách“ a projekt TS Magdaléna „Tanec libereckým školám“ financuje Ministerstvo kultury ČR z prostředků Národního plánu obnovy (výzva NPO č. 313/2023 Podpora projektů kreativního učení II), v celkové částce 3 710 500,-Kč.

Podrobný popis projektu
PDF soubor