Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Syner školám 2012 - po roce opět vítězíme!!!

Ve čtvrtek 24. května a v pátek 25. května se v areálu ZŠ Dobiášova uskutečnil v pořadí již 9. ročník sportovně-vědomostní soutěže Syner školám.
Jako obhájce loòského vítězství jsme do letošního ročníku vstupovali s mnohem skromnějšími cíli. O to příjemnější pocity jsme zažívali nejen při sbírání dílčích úspěchů během celého dvoudenního maratonu soutěží, ale především v průběhu závěrečného ceremoniálu. Při vyhlašování jednotlivých dílčích disciplín jsme získali několik diplomů za umístění mezi nejlepšími, konkrétně 1. místo ve volejbale učitelů, 2. místo v Sudoku pro 6. - 7. roč., 3. místo v Sudoku pro 1. - 3. roč., 3. místo ve vědomostním testu pro žáky 6. - 9. roč., 3. místo ve florbalu 6. - 9. roč. A protože i v ostatních disciplínách jsme byli úspěšní, s napětím jsme očekávali naše celkové umístění.
A pak to přišlo! Naše předchozí úspěchy nám opět po roce vynesly celkové vítězství v soutěži, a to s 9bodovým náskokem na v pořadí druhou ZŠ Dobiášova a téměř 20bodovým náskokem na třetí ZŠ Doctrina. Možná právě proto, že s tímto výsledkem jsme před začátkem soutěže vůbec nepočítali, jsme si ten pocit euforie na nejvyšším stupínku montovaného pódia opravdu vychutnali.

Všem našim závodníkům děkujeme...

Naše sestava:
Žáci: Havlíková Barbora, Tuž Jiří, Trejbalová Linda, Gajdoš Ondřej, Holeòáková Denisa, Tomov Štěpán, Musil Lukáš, Lenderová Magda, Komárek Adam, Frajtová Sára Julie, Nečesaný Adam, Kohoutek Jan, Loubek Václav, Blažek Ondřej, Gebouský Marek, Vitouš Oliver, Král Jan, Bábíková Aneta, Mareš Matyáš, Šikl Jan, Kubíčková Lucie, Krupičková Michaela, Abel Jakub, Moleš Matěj, Šimůnek Adam, Hlava Tomáš, Jokl Jakub, Gebouský Ondřej a pomocníci Reiniš Kristián a Všetička Jaroslav
Učitelé: Dlouhý Aleš, Pražák Ondřej, Drahoòovská Štěpánka a Bartůšek Ondřej