Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
DUM

DUM

Cesta ke kvalitě

Registrační číslo CZ.1.07/1.4.00/21.2048

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

 

Cíle projektu

  • Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Oblast ICT je jednou z hlavních priorit ŠVP ZV „ Škola pro Evropu“.  Cílem aktivity je zkvalitnění vlastní výuky prostřednictvím veškerých činností při využití digitálních technologií. Podporovány jsou takové aktivity, které zvyšují dynamiku, originalitu, názornost, interakci mezi učitelem a žákem, které směřují ke zvýšení motivace žáků a ke zlepšení studijních výsledků. Výstupy těchto aktivit jsou zveřejòovány a sdíleny s pedagogickou veřejností.
  • Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základních škol. Škola navazuje na tradici rozšířené výuky matematiky. V současné době je vzdělávací prioritou ŠVP ZV logické myšlení. Cílem aktivity je zvýšit kvalitu výuky zaměřené na rozvoj matematické gramotnosti cílenou podporou pedagogických pracovníků při jejich přípravě na vyučovací hodinu.
  • Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji finanční gramotnosti. Vzdělávací program školy sdílí potřebu osvojování vědomostí a dovedností žáků v oblasti finanční gramotnosti žáků. Cílem aktivity je zvýšit kvalitu výuky zaměřené na rozvoj této oblasti praktickou podporou pedagogických pracovníků při jejich přípravě a začleòování problematiky do vzdělávacího obsahu školy.

 

Seznam inovativních pracovních materiálů vytvořených v rámci projektu "Cesta ke kvalitě" najdete níže. Jednotlivé materiály budou poskytnuty na vyžádání emailem.

Přehled DUM v oblasti III/2
PDF soubor
314.8 kB
Přehled DUM v oblasti VII/2
PDF soubor
287.6 kB
Přehled DUM v oblasti IV/2
PDF soubor
283.3 kB

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.