Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Informace ke stravovánív době uzavření školy

Informace ke stravovánív době uzavření školy

Dobrý den, vážení rodiče,

dovolujeme si vám předat informace týkající se školního stravování. Rozhodli jsme se zajistit žákům na distančním vzdělávání pravidelný dotovaný oběd v naší školní jídelně, pokud o to projevíte zájem.

Podmínky jsou následující:

  1. Dnes paní vedoucí všem žákům odhlásí odběr obědů do konce října.
  2. Nabízíme možnost objednání jednoho jídla do pátku 23. října 2020. Žáci naší školy si mohou oběd sníst ve školní stravovně, ostatní strávníci si  dle nařízení MŠMT odnáší oběd v jídlonosičích.
  3. Pokud chcete pro své dítě zajistit oběd již na zítřejší den, je nutné jej do dnešních 14:00 opětovně přihlásit přes aplikaci strava.cz (manuál s postupem zde: https://www.zslesni.cz/soucasti-skoly/skolni-jidelna.html) nebo emailem na adresu miroslava.drozdova@zslesni.cz.
  4. Výdej obědů bude probíhat od 12:00 do 13:00 (v případě velkého zájmu bude doba upravena).
  5. Od 26. října bude celá škola (včetně stravovny) po celý týden uzavřena.

 

Děkujeme za pochopení.

vedení školy

 

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.