Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Den otevřených dveří v ZŠ Lesní

Den otevřených dveří v ZŠ Lesní

Vážení rodiče žáků budoucích 1. tříd,

dovolujeme si Vás pozvat na Den otevřených dveří v naší škole. Ve středu 3. dubna 2024 v době od 10:00 do 15:00 máte možnost si se svými dětmi prohlédnout všechny prostory naší školy. Role Vašich průvodců se zhostí žáci současných 5. tříd.

Od 16:00 hodin jsme pouze pro rodiče žáků budoucích 1. tříd naplánovali informační schůzku, v jejímž průběhu Vám představíme školu, seznámíme Vás s cíli a vzdělávacími strategiemi, organizací zápisu a dalšími detaily o chodu naší školy.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Spádové obvody ZŠ
PDF soubor
407.4 kB

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.