Třída VII.A - školní rok 2018/2019

Měsíční plány

I. A II. A III. A IV. A V. A VI. A

Reportážní fotky z adventních trhů

VII.A

6. 12. se konaly v areálu školy již tradiční adventní trhy. Naše třída byla díky holkám a klukům skvěle připravena. Děkujeme všem, kdo se na přípravě a realizaci podílel.

Reportážní fotky z florbalového tažení roku 2018/2019

VII.A

Podívejte se na fotky z florbalového tažení žáků naší školy ve školním roce 2018/2019. Žáci 8. a 9. třídy se dostali do finále Liberce, kde obsadili 4. místo, gratulace! Žáky 6. a 7. třídy čeká ve čtvrtek 13. 12. finále Libereckého kraje, což už teď je velký úspěch. Držíme palce

Reportážní fotky - Projektové dny 31.10 až 2.11.

VII.A

Projektové dny „Poznáváme přírodu“ byly rozčleněny na tři dny, ve kterých proběhly tři dílny - Mikroskopování, Chemické pokusy a Poznávání okolní přírody. Při poznávání okolní přírody žáci navštívili zahradní centrum Ekoflora, poznávali stromy a keře v okolí školy a některé z nich se naučili pojmenovat anglicky, ve škole pak tvořili koláž z přírodnin. Při mikroskopování zkoumali pod mikroskopem průduchy rostlin, mechy, cibuli, prvoky v senném nálevu a plísně.

Reportážní fotky - Volby do parlamentu

VII.A

Nejen dospělí, ale i my se účastníme voleb. Ne tak rozsáhlých jako byly volby do zastupitelstva a senátu, ale pro nás také důležité. Volili jsme dva zástupce naší třídy, kteří budou za nás mluvit jedním hlasem a předají náš názor.

Reportážní fotky z harmonizačních dnů

VII.A

Na harmonizační dny jsme se vydali do Janova nad Nisou jako minulý rok a strávili jsme 2 noci, společně s druhou třídou 7. B. Celý pobyt provázelo krásné a teplé slunečné počasí. V průběhu dvou dní nás čekala spousta her, které začaly už na cestě z Harcova do penzionu. Celý harmonizační pobyt skončil v pátek v Lidových sadech.