Třída VII.A - školní rok 2018/2019

I. A II. A III. A IV. A V. A VI. A

Reportážní fotky - Preventivní program od společnosti Maják o.p.s

VII.A

V pondělí 25. března se uskutečnil v naší třídě preventivní program od společnosti Maják o.p.s. na téma návykové látky. Program trval 3 vyučovací hodiny a za tuto dobu se žáci dozvěděli mnoho užitečných informací o nikotinu, dehtu, ethanolu a mnoho dalšího...

Reportážní fotky - 3. ročník MOCCA YES Cup 2019 - florbalový turnaj

VII.A

Podívejte se na fotky z florbalového turnaje, který se konal v pátek 22. 3. v hale ZŠ Dobiášova. Letošní ročník jsme vyhráli a zaznamenali jsme i úspěch v podobě nejúspěšnějšího hráče v počtu vstřelených branek. Gratuluji :o)

Reportážní fotky - Projektové dny Globální problémy lidstva

VII.A

Poslední tři lednové dny jsme strávili projektovými dny. Jejich tématem byly Fair trade, Globální problémy lidstva a třetí den jsme byli na exkurzi v zařízení na energetické zpracování odpadu - Termizo Liberec a na sběrném dvoře v Ampérově ulici. V průběhu jednotlivých dnů jsme se dozvěděli, co přesně Fair trade je, pokusili se pojmenovat nejzávažnější celosvětové problémy a hledat jejich řešení. Také jsme se dozvěděli, jak se s odpady nakládá v našem městě.

Reportážní fotky - 3. ročník memoriálu Adama Martenka - futsal

VII.A

Podívejte se na fotky z futsalového turnaje, který se konal v pátek 15. 2. v hale TUL. Obhajili jsme třetí místo z loňského roku a zaznamenali i úspěch v podobě nejlepšího golmana turnaje. Gratuluji :o)

Reportážní fotky - Barevný týden ve třídě

VII.A

Podívejte se, jak se naše třída vybarvila v jednom týdnu měsíce února :o)

Reportážní fotky z adventních trhů

VII.A

6. 12. se konaly v areálu školy již tradiční adventní trhy. Naše třída byla díky holkám a klukům skvěle připravena. Děkujeme všem, kdo se na přípravě a realizaci podílel.

Reportážní fotky z florbalového tažení roku 2018/2019

VII.A

Podívejte se na fotky z florbalového tažení žáků naší školy ve školním roce 2018/2019. Žáci 8. a 9. třídy se dostali do finále Liberce, kde obsadili 4. místo, gratulace! Žáky 6. a 7. třídy čeká ve čtvrtek 13. 12. finále Libereckého kraje, což už teď je velký úspěch. Držíme palce

Reportážní fotky - Projektové dny 31.10 až 2.11.

VII.A

Projektové dny „Poznáváme přírodu“ byly rozčleněny na tři dny, ve kterých proběhly tři dílny - Mikroskopování, Chemické pokusy a Poznávání okolní přírody. Při poznávání okolní přírody žáci navštívili zahradní centrum Ekoflora, poznávali stromy a keře v okolí školy a některé z nich se naučili pojmenovat anglicky, ve škole pak tvořili koláž z přírodnin. Při mikroskopování zkoumali pod mikroskopem průduchy rostlin, mechy, cibuli, prvoky v senném nálevu a plísně.

Reportážní fotky - Volby do parlamentu

VII.A

Nejen dospělí, ale i my se účastníme voleb. Ne tak rozsáhlých jako byly volby do zastupitelstva a senátu, ale pro nás také důležité. Volili jsme dva zástupce naší třídy, kteří budou za nás mluvit jedním hlasem a předají náš názor.

Reportážní fotky z harmonizačních dnů

VII.A

Na harmonizační dny jsme se vydali do Janova nad Nisou jako minulý rok a strávili jsme 2 noci, společně s druhou třídou 7. B. Celý pobyt provázelo krásné a teplé slunečné počasí. V průběhu dvou dní nás čekala spousta her, které začaly už na cestě z Harcova do penzionu. Celý harmonizační pobyt skončil v pátek v Lidových sadech.