Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Třída VII.A - školní rok 2018/2019

VII.A

Naše třída v minulých letech

I. A II. A III. A IV. A V. A VI. A


Dokumenty ke stažení
září 2018 PDF soubor 549.9 kB Stáhnout
říjen 2018 PDF soubor 627.4 kB Stáhnout
listopad 2018 PDF soubor 552.2 kB Stáhnout
prosinec 2018 PDF soubor 546.4 kB Stáhnout
leden 2019 PDF soubor 548.3 kB Stáhnout
únor 2019 PDF soubor 540.8 kB Stáhnout
březen 2019 PDF soubor 542.4 kB Stáhnout
duben 2019 PDF soubor 553.6 kB Stáhnout
květen 2019 PDF soubor 554.3 kB Stáhnout

Reportážní fotky - Preventivní program od společnosti Maják o.p.s

VII.A

V pondělí 25. března se uskutečnil v naší třídě preventivní program od společnosti Maják o.p.s. na téma návykové látky. Program trval 3 vyučovací hodiny a za tuto dobu se žáci dozvěděli mnoho užitečných informací o nikotinu, dehtu, ethanolu a mnoho dalšího...

Reportážní fotky - 3. ročník MOCCA YES Cup 2019 - florbalový turnaj

VII.A

Podívejte se na fotky z florbalového turnaje, který se konal v pátek 22. 3. v hale ZŠ Dobiášova. Letošní ročník jsme vyhráli a zaznamenali jsme i úspěch v podobě nejúspěšnějšího hráče v počtu vstřelených branek. Gratuluji :o)

Reportážní fotky - Projektové dny Globální problémy lidstva

VII.A

Poslední tři lednové dny jsme strávili projektovými dny. Jejich tématem byly Fair trade, Globální problémy lidstva a třetí den jsme byli na exkurzi v zařízení na energetické zpracování odpadu - Termizo Liberec a na sběrném dvoře v Ampérově ulici. V průběhu jednotlivých dnů jsme se dozvěděli, co přesně Fair trade je, pokusili se pojmenovat nejzávažnější celosvětové problémy a hledat jejich řešení. Také jsme se dozvěděli, jak se s odpady nakládá v našem městě.

Reportážní fotky - 3. ročník memoriálu Adama Martenka - futsal

VII.A

Podívejte se na fotky z futsalového turnaje, který se konal v pátek 15. 2. v hale TUL. Obhajili jsme třetí místo z loňského roku a zaznamenali i úspěch v podobě nejlepšího golmana turnaje. Gratuluji :o)

Reportážní fotky - Barevný týden ve třídě

VII.A

Podívejte se, jak se naše třída vybarvila v jednom týdnu měsíce února :o)

Reportážní fotky z adventních trhů

VII.A

 6. 12. se konaly v areálu školy již tradiční adventní trhy. Naše třída byla díky holkám a klukům skvěle připravena. Děkujeme všem, kdo se na přípravě a realizaci podílel.

 

 

Reportážní fotky z florbalového tažení roku 2018/2019

VII.A

Podívejte se na fotky z florbalového tažení žáků naší školy ve školním roce 2018/2019. Žáci 8. a 9. třídy se dostali do finále Liberce, kde obsadili 4. místo, gratulace! Žáky 6. a 7. třídy čeká ve čtvrtek 13. 12. finále Libereckého kraje, což už teď je velký úspěch. Držíme palce

Reportážní fotky - Projektové dny 31.10 až 2.11.

VII.A

Projektové dny „Poznáváme přírodu“ byly rozčleněny na tři dny, ve kterých proběhly tři dílny - Mikroskopování, Chemické pokusy a Poznávání okolní přírody. Při poznávání okolní přírody žáci navštívili zahradní centrum Ekoflora, poznávali stromy a keře v okolí školy a některé z nich se naučili pojmenovat anglicky, ve škole pak tvořili koláž z přírodnin. Při mikroskopování zkoumali pod mikroskopem průduchy rostlin, mechy, cibuli, prvoky v senném nálevu a plísně.

Reportážní fotky - Volby do parlamentu

VII.A

Nejen dospělí, ale i my se účastníme voleb. Ne tak rozsáhlých jako byly volby do zastupitelstva a senátu, ale pro nás také důležité. Volili jsme dva zástupce naší třídy, kteří budou za nás mluvit jedním hlasem a předají náš názor.

Reportážní fotky z harmonizačních dnů

VII.A

Na harmonizační dny jsme se vydali do Janova nad Nisou jako minulý rok a strávili jsme 2 noci, společně s druhou třídou 7. B. Celý pobyt provázelo krásné a teplé slunečné počasí. V průběhu dvou dní nás čekala spousta her, které začaly už na cestě z Harcova do penzionu. Celý harmonizační pobyt skončil v pátek v Lidových sadech.