Výlet Ne
Od neděle do středy jsme byli se třídou na škole v přírodě. Moc jsme se na ni těšili. Zažili jsme spoustu zábavy, navštívili zajímavá místa a po celou dobu jsme hráli hru s vajíčky.
Neděle
V neděli jsme přijeli na místo, kde jsme byli ubytovaní. Nejdříve jsme si vybalili věci a prohlédli okolí. Potom jsme si opekli buřty, které byly moc dobré. Po večeři jsme se šli vykoupat. Bylo hezké počasí a koupání jsme si všichni užili.
Večer nám učitelé vysvětlili celopobytovou hru. Byli jsme rozděleni do skupin a každá skupina dostala jedno vajíčko. To jsme museli schovávat a chránit před ostatními. Zároveň jsme se snažili najít vajíčka ostatních skupin. Hra nás hned od začátku bavila a všichni jsme přemýšleli, kam vajíčko ukrýt