Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Upozornění na dávivý kašel ve škole

Upozornění na dávivý kašel ve škole

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vás na základě doporučení Krajské hygienické stanice v Liberci informovat, že se na naší škole objevil případ onemocnění dávivý kašel (pertuse). S ohledem na to bychom Vás chtěli opětovně požádat, aby děti vykazující známky nemoci (a to nejen této) zůstaly doma a vyléčily se. V případě obdobných potíží, jako se objevují u této nemoci (viz. přiložený leták), informujte o výskytu svého pediatra, zvlášť pokud jde o děti, které nejsou proti této nemoci očkované.

 

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Dávivý kašel
PDF soubor
120.4 kB

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.