Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Poznávací zájezd do Anglie

Poznávací zájezd do Anglie

Vážení rodiče, milí žáci,

v letošním školním roce plánujeme ve spolupráci s cestovní kanceláří Kristof poznávací zájezd do severní Anglie s jednodenním pobytem v Londýně v termínu od 20. 5. do 26. 5. 2018. Cena zájezdu je 7.890,- Kč. V týdnu od 18. 9. budou zájemcům rozdány návratky, které je třeba vrátit do 27. 9. 2017.

CENA ZAHRNUJE: dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a WC, trajekt, 2 noci v rodinách s plnou penzí, 1 noc v hotelu se snídaní, průvodce, kompletní pojištění Allianz včetně léčebných výloh v zahraničí a pojištění proti STORNU zájezdu, barevná mapa Londýna

CENA NEZAHRNUJE: vstupné (cca 50-55 GBP), kapesné (cca 35 GBP), drobná eura na WC

Předběžný harmonogram zájezdu naleznete níže v příloze ve formátu .pdf.Dokumenty ke stažení
Předběřnž harmonogram zájezdu do severní Anglie PDF soubor 509.6 kB Stáhnout