Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

Rodina - práce v centrech aktivit

Rodina - práce v centrech aktivit

V listopadu jsme v centrech aktivit pracovali s tématem "Rodina". V každém předmětu jsme tohle téma uchopili z trochu jiné strany.

V centru čtení jsme četli a pracovali s textem o zvířecí rodině z pohádky O pejskovi a kočičce. V centru psaní jsme skládali slova s názvy členů rodiny ze slabik a zkusili jsme si napsat několik vět o někom z našich rodičů. V centru matematiky jsme řešili záludné slovní úlohy a počítali jsme do stovky. Velmi nás bavilo centrum vědy a objevů, kde jsme objevovali různé barvy na mapě České republiky, domova pro rodinu Čechů. A asi nejvíc jsme si užili práci v ateliéru, kde jsme si zahráli na skutečné malíře při malbě naší rodiny na pravé malířské plátno.