Pololetní vysvědčení zpřístupněné v Edookitu

Vážení rodiče, milí žáci,
od dnešních ranních hodin je pro vás v Edookitu zpřístupněné pololetní vysvědčení. Kde jej najdete? V menu Hodnocení / Celkové hodnocení (viz obrazový návod od tvůrců Edookitu).

Přejeme klidné dny a příjemné prázdniny se svými dětmi.

kolektiv zaměstnanců ZŠ Lesní

Novinky na e-mail

Máte-li zájem dostávat zprávy o aktuálním dění ve škole e-mailem, zaregistrujte svou e-mailovou adresu .

Obsahem newsletterů nebudou informace o jednotlivých třídách a jejich učivu. Ty i nadále naleznete v měsíčních plánech na stránkách jednotlivých tříd. Obsahem newsletterů budou převážně zprávy z celoškolního dění.