Třída IX.B - školní rok 2018/2019

VI. B VII. B VIII. B VIII. C

Živá knihovna povolání v Liberci

IX.B

Žáci obou devátých ročníků naší školy se dne 24. 9. 2018 zúčastnili akce, kterou v IQ Landii již potřetí uspořádal Svaz průmyslu a dopravy České republiky. Jednalo se o interaktivní prezentaci místních firem. Na děti čekalo devět stánků, kde se děti seznámily s devíti různými povoláními.

Reportážní fotky z harmonizačního výletu v Horním Sedle ve dnech 5.–7. září

IX.B

V Horním Sedle jsme prožili dvě noci a dva dny. V malé chatě se dvěma velkými místnostmi a sociálním zázemím. Ve volném čase a v noci sobě nablízku, rozděleni jen uličkou a konci madrací. V chatě, která je v malé vsi, a přeci od civilizace, jak ji známe z města, vzdálená. Počasí nám přálo, a tak někteří mohli poznat, že pan učitel rád chodí, že když si sami uvaříme, najíme se leckdy lépe, než když to udělá za nás někdo jiný, že spát pod hvězdami je romantické, že sedět u ohně a povídat si přináší klid a pohodu, že v Čechách máme krásně. A že i když jsme spolu byli jako třída, škola to ještě nebyla.