Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

VII. B

VII. B

Naše třída v minulých letech

III. B
IV. B
V. B
VI. B


Dokumenty ke stažení
září 2016 PDF soubor 360.4 kB Stáhnout
říjen 2016 PDF soubor 387.2 kB Stáhnout
listopad 2016 PDF soubor 344.5 kB Stáhnout
prosinec 2016 PDF soubor 512.7 kB Stáhnout
leden 2017 PDF soubor 440.8 kB Stáhnout
únor 2017 PDF soubor 378.9 kB Stáhnout
březen 2017 PDF soubor 480.5 kB Stáhnout
duben 2017 PDF soubor 523.2 kB Stáhnout
květen 2017 PDF soubor 451.5 kB Stáhnout
červen 2017 PDF soubor 359.9 kB Stáhnout

Projektový den_Den barev

VII. B

Projektový den Den barev se skládá z mnoho dílniček se stejným jmenovatelem, a tím jsou barvy. Děti se učí líčit, pozorovat barvy zvířat, pracují s barvami v počítači, batikují si trička, meditují a nechávají na sebe působit barvy. tento projektový den patří mezi naše nejoblíbenější.

Vánoční trhy

VII. B

Trhy již druhým rokem přinesly vánoční atmosféru do naší školy. V hektickém předvánočním čase bylo příjemné se zastavit a užít si neformální atmosféru s dětmi i vámi-rodiči. Děkuji vám za spolupráci a pomoc při přípravách. Bez vás by to nešlo :)

Vánoční besídka

VII. B

Konec roku patřil tradičně vánoční besídce naší třídy. Do nového roku vám přejeme hlavně zdraví radost v duši a pohodu. Vaše 7.B.

Listopad_PD_Prostřeno!

VII. B

Listopadový projektový den naší třídy nazvaný PROSTŘENO! byl věnován vaření. Děti pracovaly celý den pod vedením paní učitelky Přibilové. Kromě salátů, dezertů a koláčů se skupina pouštěla i do špízů a hlavních jídel. Podívejte se na fotky a uvidíte, jak byly děti úspěšné. :)

Projektový den_Naše město

VII. B

Náš první projektový den, nazvaný Naše město se konal 11. října. Děti měly za úkol vybrat si v jednotlivých skupinkách 2 zajímavé objekty města. O prvním vytvořit plakát s co nejvíce informacemi a poté ten druhý jen zhruba představit svým spolužákům nejen z hlediska historie, ale i z pohledu součastnosti. Na základě vybraných objektů jsme naplánovai trasu a celý den jsme strávili obcházením objektů. Na konci projektového dne jsme se vrátili do školy a připravené projekty odprezentovali. Počasí nám přálo, více takových projektových dnů. Děkujeme za pozornost, Vaše 7.B.

 

 

Volby do školního parlamentu

VII. B
V pátek 9. září se konaly volby do školního parlamentu. Už podruhé měly nádech opravdových voleb, kdy žáci vybírali z kandidátky, chodili za plentu s volebním lístkem, kde ho vhodili do hlasovací urny. Myslím, že to je zajímavé přiblížení toho, jak ve skutečnosti volby fungují. Za naší třídu byli do školního parlamentu zvoleni VERONIKA KOŠKOVÁ a ADÉLA SKÁCELOVÁ. Gratulujeme ;)

Harmonizační dny v Bedřichově

VII. B
V pondělí 5.9. začaly naše harmonizační dny v Bedřichově na chatě Ahoj. Počasí nám vůbec nepřálo, šlo snad o nejdeštivější den v roce, nicméně jsme se vydali pěšky od školy směr Bedřichov. Veliké díky patří tradičně rodičům Koškovým, kteří nám opět zprostředkovali odvoz batohů až na místo. Ještě jednou, děkujeme. Děti byly statečné, i když promoklé, nikdo neměl připomínek a všichni statečně plnily úkoly, které měly po cestě poschovávané. Největším hitem bylo smažení večerních palačinek a následné doluštění rébusů. Cesta zpět lesem s prosvicujícím sluníčkem byla příslibem jen toho nejlepšího do nového školního roku. Věřím, že se nám bude dařit skvěle.