III. B

červen 2017 PDF soubor 359.9 kB Stáhnout

Projektový den_Den barev

VII. B

Projektový den Den barev se skládá z mnoho dílniček se stejným jmenovatelem, a tím jsou barvy. Děti se učí líčit, pozorovat barvy zvířat, pracují s barvami v počítači, batikují si trička, meditují a nechávají na sebe působit barvy. tento projektový den patří mezi naše nejoblíbenější.

Vánoční trhy

VII. B

Trhy již druhým rokem přinesly vánoční atmosféru do naší školy. V hektickém předvánočním čase bylo příjemné se zastavit a užít si neformální atmosféru s dětmi i vámi-rodiči. Děkuji vám za spolupráci a pomoc při přípravách. Bez vás by to nešlo :)

VII. B

Konec roku patřil tradičně vánoční besídce naší třídy. Do nového roku vám přejeme hlavně zdraví radost v duši a pohodu. Vaše 7.B.

Listopad_PD_Prostřeno!

VII. B

Listopadový projektový den naší třídy nazvaný PROSTŘENO! byl věnován vaření. Děti pracovaly celý den pod vedením paní učitelky Přibilové. Kromě salátů, dezertů a koláčů se skupina pouštěla i do špízů a hlavních jídel. Podívejte se na fotky a uvidíte, jak byly děti úspěšné. :)

Projektový den_Naše město

VII. B

Náš první projektový den, nazvaný Naše město se konal 11. října. Děti měly za úkol vybrat si v jednotlivých skupinkách 2 zajímavé objekty města. O prvním vytvořit plakát s co nejvíce informacemi a poté ten druhý jen zhruba představit svým spolužákům nejen z hlediska historie, ale i z pohledu součastnosti. Na základě vybraných objektů jsme naplánovai trasu a celý den jsme strávili obcházením objektů. Na konci projektového dne jsme se vrátili do školy a připravené projekty odprezentovali. Počasí nám přálo, více takových projektových dnů. Děkujeme za pozornost, Vaše 7.B.

Volby do školního parlamentu

VII. B
V pátek 9. září se konaly volby do školního parlamentu. Už podruhé měly nádech opravdových voleb, kdy žáci vybírali z kandidátky, chodili za plentu s volebním lístkem, kde ho vhodili do hlasovací urny. Myslím, že to je zajímavé přiblížení toho, jak ve skutečnosti volby fungují. Za naší třídu byli do školního parlamentu zvoleni VERONIKA KOŠKOVÁ a ADÉLA SKÁCELOVÁ. Gratulujeme ;)

Harmonizační dny v Bedřichově

VII. B
V pondělí 5.9. začaly naše harmonizační dny v Bedřichově na chatě Ahoj. Počasí nám vůbec nepřálo, šlo snad o nejdeštivější den v roce, nicméně jsme se vydali pěšky od školy směr Bedřichov. Veliké díky patří tradičně rodičům Koškovým, kteří nám opět zprostředkovali odvoz batohů až na místo. Ještě jednou, děkujeme. Děti byly statečné, i když promoklé, nikdo neměl připomínek a všichni statečně plnily úkoly, které měly po cestě poschovávané. Největším hitem bylo smažení večerních palačinek a následné doluštění rébusů. Cesta zpět lesem s prosvicujícím sluníčkem byla příslibem jen toho nejlepšího do nového školního roku. Věřím, že se nám bude dařit skvěle.