Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

VII. A

VII. A

Naše třída v minulých letech

III. A
IV. A
V. A
VI. A


Dokumenty ke stažení
září 2016 PDF soubor 438.6 kB Stáhnout
říjen 2016 PDF soubor 436.9 kB Stáhnout
listopad 2016 PDF soubor 438.4 kB Stáhnout
prosinec 2016 PDF soubor 443.4 kB Stáhnout
leden 2017 PDF soubor 382.5 kB Stáhnout
únor 2017 PDF soubor 436 kB Stáhnout
duben 2017 PDF soubor 437.9 kB Stáhnout
květen 2017 PDF soubor 435.2 kB Stáhnout
červen 2017 PDF soubor 225.5 kB Stáhnout
červen 2017 PDF soubor 436.6 kB Stáhnout

Turnaj v bowlingu

VII. A

Ve středu 28. 6. se konal stejně jako loni turnaj v bowlingu v Home Credit Areně. Sešlo se nás 38 a moc jsme si to užili. Zasportovali si, popovídali, pobavili se. Vítězem se stal Ondra Gajdoš a Kiki. Gratulujeme :-)

Zájezd do Švédska

VII. A

Pár momentek ze zájezdu. Chlapci se bohužel nefotí moc rádi :-(

Jarmark a VII.A

VII. A

Ve čtvrtek 1. června se konal již tradiční JARMARK. Počasí nám přálo, stánky se prohýbaly různými dobrotami a zbožím, vystoupení tříd byla velmi zdařilá. I naše třída si připravila své vystoupení a na fotkách je vidět, jak jsme si to všichni moc užili. Děkujeme také rodičům i prarodičům za pomoc při vybavení našeho stánku. Co se neprodalo, žáci s velkou chutí snědli a vypili v pátek dopoledne.

Exkurze do Prahy

VII. A

Ve čtvrtek 25. května nás čekal výlet do Prahy. Prošli jsme se Starém Městě, trochu nakupovali a hlavně jsme navštívili Muzeum čokolády. Zde jsme se seznámili s historií, výrobou, hojně ochutnali a také si sami vyzkoušeli, jaké to je - takovou čokoládu si sami vyrobit. Šlo nám to báječně. A výlet se vydařil.

Školní výlet - Staré Splavy

VII. A

V pondělí 22. května jsme vyrazili na 3 dny vlakem směr Staré Splavy. Počasí nám přálo, a tak jsme si kromě výletů do okolí, různých sportovních a dalších aktivit užívali i koupání v Máchově jezeře. Moc jsme si to všichni užili. A na fotkách to můžete vidět :-)

Rodičovské suplování

VII. A

V pátek 31. 3. proběhlo jako již tradičně "RODIČOVSKÉ SUPLOVÁNÍ". Náš program byl opravdu zajímavý :-) První hodinu nás navštívil Matějův strýc, který pracuje ve firmě Mall, a tak jsme pronikli do zákulisí této firmy. Druhou hodinu jsme strávili s paní Janečkovou v tělocvičně a kromě cvičení se zkusili i namasírovat. Třetí hodinu za námi přišla paní Svobodová a povídali jsme si o práci psychologa. Čtvrtou hodinu nás do světa automobilového průmyslu "vtáhl" pan Gajdoš. A konečně pátou hodinu se z nás stali rybáři pod vedením paní Gruberové. Všem moc děkujeme, bylo to báječné!

Výlet do Prahy

VII. A

Ve středu 22. 3. jsme vyrazili autobusem StudentAgency na výlet do Prahy. Dopoledne jsme jeli fandit do haly Děkanka našim florbalistům ze 4. a 5. třídy, kteří postoupili do národního finále a vyhráli ho!!! Po obědě nás čekala návštěva Muzea voskových figurín Grévin a menší nákupy v OC Palladium. Přestože nám počasí moc nepřálo, výlet jsme si užili.

 

 

Lyžařský výcvik

VII. A

Na začátku února proběhl v sedmých třídách ve Studenově lyžařský výcvik. Fotografie ukazují, co všechno jsme podnikali a jak moc jsme si to tam užili.

Projektový den - leden

VII. A

Ve středu 1.2. nás čekal první projektový den v roce 2017 a to "Prostřeno". PD to byl velmi zajímavý a zdařilý, děti uvařily výborná jídla, která všem moc chutnala, jediné co byl trochu problém a skoro nikoho to nebavilo, byl závěrečný úklid. Ale bez něho to bohužel nejde...

PF 2017

VII. A

Všem žákům a rodičům krásné Vánoce a do roku 2017 jenom to nejlepší!

Vánoční nadílka v VII.A

VII. A

Ve čtvrtek jsme šli do školy naposledy v letošním školním roce a došlo tedy na vánoční nadílku. A nadílka byla hodně bohatá. :-)

Projektový den - prosinec

VII. A

V pondělí 19.12. proběhl již tradiční projektový den "Den barev". Každý žák si zvolil dvě dílny, které si pro žáky šestých a sedmých tříd připravili deváťáci. Výběr byl pestrý: líčení, barvy v PC, chemie barev, orientační běh, barevné vaření, relaxace, mandaly a další. Celý den proběhl v příjemné atmosféře a všichni si to moc užili.

Návštěva Drážďan

VII. A

Ve čtvrtek 15.12. jsme se vypravili za vánoční atmosférou do Drážďan. Cesta proběhla v poklidu a po desáté hodině jsme vystupovali z autobusu. Nejprve jsme se vydali poznávat město a pak nás čekala návštěva vánočních trhů. Na závěr došlo i na nákupy dárků. Výlet se vydařil a teď už můžeme přemýšlet, kam vyrazíme příští rok.

Vánoční jarmark

VII. A

Ve čtvrtek 8.12. se konal (stejně loni) vánoční jarmark. Počasí nám přálo, byla příjemná vánoční atmosféra, spousta stánků se zajímavým zbožím a všichni zúčastnění si to užili. Svůj stánek měla i naše třída a prodávající - Kája, Kiki, Matěj a Štěpán se opravdu snažili :-)

Projektový den - listopad

VII. A

Ve středu 16.11. nás čekal další projektový den - „Štěstí přeje připraveným". Ve škole jsme pracovali s programem Záchranný kruh, kde jsou zpracovány nejčastější události ohrožující život. Připravovali jsme prezentace a kvízy pro spolužáky.

V další části jsme si v libereckém podzemí „Lucemburská" prohlédli výstavu věnovanou historii a současnosti civilní ochrany.

Průvodce Libercem

 Podívejte se, jaké průvodce jsme zhotovili. To jsme šikovní :-)

 

Projektový den - říjen

VII. A

V úterý 11. října nás čekal náš první letošní projektový den. Stali jsme se na chvíli průvodci a zároveň i návštěvníky města Liberce. Vyrazili jsme po stopách Liebiegů a poznávali místa, která jsou v Liberci spojena s jejich rodinou. Na každé ze zastávek nás jeden z žáků seznámil s historií i současností daného místa. Po návratu do školy vyráběli žáci z fotografií, které pořídili na tabletech, fotoknihu nebo krátké video.

Author back to school

VII. A

V pondělí 19. září jsme se zúčastnili v tělocvičně akce "Author back to school" připravený skupinou VSA Xtreme. Žáci zhlédli program plný adrenalinu, některé aktivity si mohli sami vyzkoušet, došlo také na různé soutěže. Cílem bylo kromě zábavy děti motivovat ke sportu a vhodnému trávení volného času.

Volby do školního parlamentu

V pátek 9. 9. proběhly na naší škole volby do školního parlamentu. Na kandidátce VII.A byli Matěj, Majda, Vendy, Káťa D. a Kiki. Tito žáci měli o práci v parlamentu zájem, chtěli naši třídu reprezentovat a hájit její zájmy. Ve volbách, které připomínaly volby opravdové, zvítězily Majda a Vendy. Oběma gratulujeme a přejeme hodně zdaru!

Harmonizační dny Malá Skála

VII. A
Od neděle 4. 9. do úterý 6. 9. jsme byli na harmonizačních dnech na Malé Skále v hotelu Jizera. Počasí nám sice moc nepřálo, ale zvládli jsme plavbu na raftech, jízdu na koloběžkách, ale i spoustu dalších her a aktivit. Kolektiv jsme stmelili opravdu výborně :-)