Třída V.A - školní rok 2018/2019

I. A II. A  III. A IV. A

Adventní trhy - reportážní fotky z 6. 12. 2018

V.A

Hned po návštěvě Mikuláše jsme se vrhli do další tradiční akce na naší škole, předcházely jí důkladné přípravy.

Golem

... toto předcházelo práci s hlínou.

Golem - reportážní foto

V.A

I letos jsme četli pověsti. Hodně času jsme věnovali té o Golemovi. Pokusili jsme se ho ztvárnit jednak malbou, ale protože pravý Golem je z hlíny, tak i na to jsme si troufli!

Prázdninové deníky

V.A

Počasí už ani trochu nepřipomíná léto a jsou tu chladné, deštivé dny. Brzy se stmívá. Pojďme si tedy zpříjemnit dlouhé podzimní večery listováním v denících. Měli jsme se v létě krásně!

Reportáž z návštěvy IQ Landie

V.A

Sluneční soustava byl název programu, na který jsme se vypravili ve čtvrtek 13. září. Nenajde se jistě nikdo, koho by vesmír nezajímal!

Reportáž z putování ku prameni Nisy ...

V.A

Využili jsme ještě letního počasí a téměř prázdninové nálady, abychom rozhýbali svá těla, což nebyl problém, a také mozky, což šlo někomu trochu ztuha.