Třída VI.A - školní rok 2018/2019

Měsíční plány

I. A II. A III. A IV. A V. A

Reportážní fotky z připomínky 28.10.

VI.A

V pátek 26. října si celá škola připomněla sté výročí vzniku republiky. Všichni jsme se slavnostně oblékli, někteří dokonce v duchu první republiky. Ve školním rozhlase proběhlo slavnostní hlášení včetně české hymny. O tomto slavném výročí slyšíme ve škole i mimo ni, ale takto jsme si ho prožili společně v rámci třídy.

Reportážní fotky z harmonizačního pobytu

VI.A

První akcí naší nové třídy s novou paní učitelkou byl harmonizační pobyt. Na tři dny jsme vyjeli do penzionu Podháj blízko Sedmihorek. Navštívili jsme hrad Valdštejn, prošli se skalním městem, ale hlavně si hodně hráli a povídali si. Moc se nám nám líbilo na písečné pláži v Sedmihorkách. Vyšlo nám nádherné počasí a i vše ostatní bylo moc fajn. Dvě nové spolužačky mezi nás krásně zapadly a všechno jsme si užili.