Třída IV.B - školní rok 2018/2019

I. B II. B III. B

Reportážní fotky - dopravní hřiště

IV.B

Naše čtvrtá lekce na dětském dopravním hřišti probíhala nejprve v učebně, kde jsme se opět připravovali na blížící se závěrečné testy. Potom jsme trénovali okruh na kolech - výjezd z parkoviště, objíždění překážky, ukazování směru jízdy, správné zařazení do jízdního pruhu. Už v červnu nás čekají zkoušky na náš první " řidičský průkaz".

Reportážní fotky - centra aktivit

IV.B

Tentokrát jsme v centrech aktivit pracovali na téma Čmelák zemní.

Reportážní fotky - Maják

IV.B

V pátek před jarními prázdninami nás navštívil lektor Patrik ze společnosti "Maják", který si pro nás připravil preventivní program formou různých her a povídání na téma "Jsme parta".

Reportážní fotky - divadlo F. X. Šaldy

IV.B

Naše první návštěva divadla F. X. Šaldy. Představení "Opera? Opera!" se nám moc líbilo, zazněly v něm různé árie ze známých oper.

Reportážní fotky - exotické ovoce

IV.B

V rámci projektu "Ovoce do škol" jsme ochutnávali exotické ovoce.

Reportážní fotky - Vánoční zvyky a tradice

IV.B

Rozkrajování jablek, pouštění lodiček z ořechové skořápky se svíčkou, zpívání koled, ochutnávka cukroví od maminek a rozbalování dárečků - to vše jsme si užili na vánočním besídce.

Reportážní fotky - Vánoční koncert

IV.B

Děkujeme našim Lesněnkám za krásný vánoční koncert.

Reportážní fotky - centra aktivit

IV.B

V centrech aktivit jsme vyráběli vánoční přání a andělíčky z korálků. Určitě jsme doma udělali radost.

Reportážní fotky - kino

IV.B

V předvánočním čase jsme navštívili filmové představení Vánoce a spol. Bylo to fajn odpoledne.

Reportážní fotky - Adventní trhy

IV.B

I letos se Adventní trhy velmi povedly.

Reportážní fotky z návštěvy sportovního utkání

IV.B

V podvečer navštěvujeme sportovní utkání a fandíme libereckým sportovcům.

Reportážní fotky z dětského dopravního hřiště

IV.B

Takhle jsme trénovali na naší druhé lekci na dopravním hřišti. Nejprve jsme si v učebně zopakovali dopravní značky, křižovatky a vybavení kola. Potom nás čekal na kolech okruh na dopravním hřišti, který jsme si několikrát vyzkoušeli objet. Není to vůbec nic lehkého.

Reportážní fotky - 100 let republiky

IV.B

K tomuto významnému dni jsme si v centrech aktivit připomněli vznik Československa a nakrereslili státní symboly. V pátek jsme přišli oblečeni ve slavnostním a poslechli si a zazpívali naši státní hymnu.

Reportážní fotky ze cvičení v přírodě

IV.B

Letos jsme cvičení v přírodě směřovali ke Kapličče v Ruprechticích. Počasí bylo parádní a celý den se nám velmi vydařil.