I. B II. B

červen 2018 PDF soubor 627.2 kB Stáhnout

Zoologická zahrada

III. B

Protože se nyní v prvouce učíme o živé přírodě, navštívili jsme naši oblíbenou Zoologickou zahradu. :)

Vyhodnocení

III. B

Vyhodnotili jsme bodování pokojů i jednotlivců za celý pobyt a dostali odměny. :)

III. B

K snídani jsme měli výborné palačinky a dopoledne jsme si zabalili věci. Čekání na autobus zpět do Liberce jsme si ještě zpříjemnili na hřišti a v pořádku jsme se vrátili do školy. :)

Výlet na Královku

III. B

V úterý nás čekal výlet na Královku. Tady jsme si to moc užili na místním parádním hřišti. Viděli jsme i roztomilá prasátka, která tu mají. :)

Úterý - dopolední olympiáda

III. B

Běhali jsme ve dvojicích na čas, skákali do dálky trojskok a také přes lano (rekord byl 101 přeskoků!). Poslední disciplínou byla překážková dráha. Moc nás olympiáda bavila. :)

Šámalova chata - první den

III. B

Posíláme pozdrav z Jizerských hor. V pořádku jsme dorazili na místo. Šámalka nezklamala, máme výborné jídlo a krásné počasí.

Projektový den Praha

III. B

Jako každý rok jsme vyjeli na projektový den do Prahy. Tentokrát na prohlídku Pražského hradu. Vyrazili jsme ráno v 8hodin žlutým autobusem. Děti si cestu užívaly a těšily se na nové zážitky. Na Černém Mostě jsme nastoupili na metro a poté tramvají dojeli k restauraci Lví dvůr, kde proběhla povinná kontrola ke vstupu na Hrad. Po krátké svačinové pauze si nás převzala paní průvodkyně, která nás provedla chrámem Svatého Víta a nejzajímavějšími místy Pražského hradu. Protože jsme před návštěvou Prahy přečetli knihu Tajemství Pražského hradu, spoustu věcí jsme znali a se zájmem spolupracovali. Za odměnu jsme si na závěr koupili zmrzlinu a spokojeně jsme odjeli zpět do Liberce. Tentokrát nám počasí vyšlo. Paní Štěpánkové moc děkujeme za celodenní pomoc na projektovém dnu a paní Smolařové za nákup nových kšiltovek pro celou třídu. :)

Miniveletrh knih