Facebook ZŠ Lesní Youtube kanál ZS Lesní
Newsletter

III. B

III. B

Naše třída v minulých letech

I. B II. B


Dokumenty ke stažení
září 2017 PDF soubor 700 kB Stáhnout
říjen 2017 PDF soubor 609.5 kB Stáhnout
listopad 2017 PDF soubor 619.3 kB Stáhnout
prosinec 2017 PDF soubor 1554.2 kB Stáhnout
leden 2018 PDF soubor 772.5 kB Stáhnout
únor 2018 PDF soubor 617.6 kB Stáhnout
březen 2018 PDF soubor 823.4 kB Stáhnout
duben 2018 PDF soubor 637.5 kB Stáhnout
květen 2018 PDF soubor 703.6 kB Stáhnout
červen 2018 PDF soubor 627.2 kB Stáhnout

Zoologická zahrada

III. B

Protože se nyní v prvouce učíme o živé přírodě, navštívili jsme naši oblíbenou Zoologickou zahradu. :)

Vyhodnocení

III. B

Vyhodnotili jsme bodování pokojů i jednotlivců za celý pobyt a dostali odměny. :)

Středa

III. B

K snídani jsme měli výborné palačinky a dopoledne jsme si zabalili věci. Čekání na autobus zpět do Liberce jsme si ještě zpříjemnili na hřišti a v pořádku jsme se vrátili do školy. :)

Výlet na Královku

III. B

V úterý nás čekal výlet na Královku. Tady jsme si to moc užili na místním parádním hřišti. Viděli jsme i roztomilá prasátka, která tu mají. :)

Úterý - dopolední olympiáda

III. B

Běhali jsme ve dvojicích na čas, skákali do dálky trojskok a také přes lano (rekord byl 101 přeskoků!). Poslední disciplínou byla překážková dráha. Moc nás olympiáda bavila. :)

Šámalova chata - první den

III. B

Posíláme pozdrav z Jizerských hor. V pořádku jsme dorazili na místo. Šámalka nezklamala, máme výborné jídlo a krásné počasí.

Projektový den Praha

III. B

Jako každý rok jsme vyjeli na projektový den do Prahy. Tentokrát na prohlídku Pražského hradu. Vyrazili jsme ráno v 8hodin žlutým autobusem. Děti si cestu užívaly a těšily se na nové zážitky. Na Černém Mostě jsme nastoupili na metro a poté tramvají dojeli k restauraci Lví dvůr, kde proběhla povinná kontrola ke vstupu na Hrad. Po krátké svačinové pauze si nás převzala paní průvodkyně, která nás provedla chrámem Svatého Víta a nejzajímavějšími místy Pražského hradu. Protože jsme před návštěvou Prahy přečetli knihu Tajemství Pražského hradu, spoustu věcí jsme znali a se zájmem spolupracovali. Za odměnu jsme si na závěr koupili zmrzlinu a spokojeně jsme odjeli zpět do Liberce. Tentokrát nám počasí vyšlo. Paní Štěpánkové moc děkujeme za celodenní pomoc na projektovém dnu a paní Smolařové za nákup nových kšiltovek pro celou třídu. :)

Miniveletrh knih

III. B

Začátkem dubna u nás proběhla oblíbená burza knih. Přinesli jsme na prodej naše přečtené knížky a časopisy a domů jsme si donesli spoustu nových zajímavých knížek. Moc jsme si tento den užili. :)

Velikonoce

III. B

Každý rok před velikonočními prázdninami máme projektový den, kde si připomínáme velikonoční zvyky a tradice. :)

Rodičovské suplování

III. B

V pátek 23. března u nás ve škole proběhlo další rodičovské suplování. Tatínek Lucky Venclové si pro nás připravil prezentaci a zajímavé povídání o vesmíru. Maminka Aničky Punčochářové nám vyprávěla o našem sousedním státu o Německu a naučila nás některá slovíčka a německou básničku. Jako další přišla maminka Moniky Melezínkové, která nám povídala o penězích a také jsme se snažili uhodnout, kolik co stojí. Velice všem třem rodičům děkujeme za krásný den. :)

Pátý sportovní den

III. B

Naše poslední lekce v A - stylu. Už všichni krásně bruslíme a nebojíme se. Cvičili jsme s velkými míči a opět jsme navštívili solnou jeskyni. Bylo to moc fajn. :)

Bovýsek

III. B

Návštěva oblíbeného Bovýska nám udělala radost. Měl pro nás připravené různé otázky a odměnu pexeso s anglickými slovíčky. Děkujeme. :)

Čtvrtý sportovní den

III. B

Bruslení nám jde každým dalším sportovním dnem lépe a lépe! :)

Červený den

III. B

Začíná nám barevný týden! :)

Recitační soutěž

III. B

Ve čtvrtek 8. února se v knihovně konalo školní kolo recitační soutěže. Anička, Laura, Lucka a Kuba postoupili z našeho třídního kola. Kuba se umístil na krásném 2. místě. Gratulujeme! :)

Třetí sportovní den

III. B

Náš další zdokonalovací sportovní den v A -stylu a na ledě. :)

Vánoce

III. B

Krásné Vánoce přejeme! :)

Vánoční koncert

III. B

Děkujeme všem Lesněnkám za krásný vánoční koncert, který se konal na Technické univerzitě. :)

Maják

III. B

V rámci preventivního programu společnosti Maják jsme si povídali, jak se ve třídě cítíme, jak si máme pomáhat, hezky se k sobě chovat a být dobrými kamarády. :)

Adventní trhy

III. B

Ve čtvrtek 7. 12. se již potřetí na naší škole uskutečnily adventní trhy. Ani letos nám ve stánku nechyběl velký sob. Děkujeme všem rodičům a dětem, kteří přispěli do prodeje a především maminkách, které po celou dobu prodávaly. :)

 

Mikuláš

III. B

Také letos nás navštívili Mikuláš, Čert a Anděl. :)

Cvičení

III. B

V druhé části sportovního dne jsme si zacvičili. :)

Solná jeskyně

III. B

Odpočinek v solné jeskyni byl moc fajn. :)

Druhý sportovní den -bruslení

III. B

Tentokrát jsme bruslili už mnohem lépe. :)

Sportovní den

III. B

Byl to náš první sportovní den s A - Stylem, kde nás čekalo bruslení, cvičení a solná jeskyně. Někdo dnes bruslil sice poprvé, ale jak mu to pěkně šlo. Velká pochvala! :)

Harmonizační den

III. B

V tento den jsme se vypravili do okolí Lidových sadů a na Libereckou Výšinu. Cestou jsme plnili, zapisovali si různé úkoly a ve skupinách jsme si také zasoutěžili. Počasí na malý výlet bylo fajn, tak jsme si ho hezky užili. :)