Třída III.B - školní rok 2018/2019

Měsíční plány

I. B II. B

Reportážní fotky z návštěvy divadelního představení

III.B

Ve středu 28. listopadu jsme navštívili ND, kde jsme viděli krásné představení Komáři se ženili, aneb ze života obtížného hmyzu. Pohádka nás zaujala nejen svým dějem, ale krásnými kostými a nápaditými aranžemi.

Reportážní fotky z OSLAV 100 LETÉHO VÝROČÍ OD ZALOŽENÍ SAMOSTATNÉHO ČESKOSLOVENSKA

III.B

Ke konci října jsme probírali dějiny České republiky a připomněli si Den vzniku samostatného Československa. Zároveň k nám zavítal školní etoped a Emča nás učila plést náramky. Díky Anince jsme si vyzkoušeli, jak lidíé dříve psali inkoustem a husími brky. To vše uvidíte v naší třídní fotogalerii.

Reportážní fotky z "KUCHTĚNÍ"

III.B

V pátek 5. 10. jsme se díky naší milé spolužačce naučili vytvořit sladké jednohubky. Potřebovali jsme pouze banány, piškoty a čokoládu. Velice nás činnost bavila, oblizovali jsme se až za ušima...

Reportážní fotky z harmonizačního dne

III.B

Ve středu 19. 9. jsme se vydali na Libereckou výšinu. Cestou jsme si zábavnou formou zopakovali učivo z druhého ročníku )společenstvo vody, lesa a pole+louky). Stihli jsme si i zahrát hry a nasbírat bukvice.

Reportážní fotky z výtvarných dílen

III.B

V průběhu září jsme propojili prvouku s výtvarnou výchovou a ve skupinkách se pustili do tvorby našich vysněných domovů.