Třída III.A - školní rok 2018/2019

I. A II. A

Reportážní fotky - výtvarná výchova

III.A

Advent se nenápadně vplížil i do školy. Proto jsme se ani my nemohli vyhnout tvorbě s vánoční tematikou. Symbol Vánoc jsme tvořili natěšením, co pod ním asi najdeme, v klidu a pohodě… Tak by to přece o adventu mělo být.

Reportážní fotky - tvoříme adventní věnce

III.A

V pátek 30. listopadu jsme si místo českého jazyka, matematiky a dalších sešitů přinesli do školy větvičky, svíčky, stužky a mnohé další ozdoby na adventní věnce.

Od samého rána jsme se pustili do práce. Adventní věnce se nám moc povedly.

100 let republiky

III.A

Sto let republiky jsme v naší třídě oslavili stylovou fotografií v podobě vlajky.

Reportážní fotky z harmonizačního dne v přírodě

III.A

V polovině září jsme jeden den strávili v nedalekém lese. Zahráli jsme si několik jednoduchých her a pracovali na pracovním listu z prvouky.

Reportážní fotky - Pracujeme s iPady

III.A

Při vyučování budeme často pracovat s iPady. Během prvních hodin práce s nimi jsme poznávali svůj nový školní e-mail. Už se do něho umíme všichni přihlásit a přečíst si došlou zprávu.

Ve volných chvílích hrajeme také hry, ty vzdělávací hry. Jedna z nich se jmenuje NumberRun a vítězí ten, kdo umí počítat...

Reportážní fotky - Začínáme školní rok

III.A

Začátek školního roku přinesl do naší třídy jednu podstatnou změnu. Paní učitelku Bartošovou nahradil jako náš třídní pan učitel Dlouhý.

Přejeme si, aby se nám všem nový školní rok povedl.