Vážení rodiče,

také vaše děti občas něco hledají? Rádi bychom vám pomohli. Jste tu na správném místě. Sekce ztrát a nálezů je tu pro vás. Prohlédněte si nafocené věci. Poznáváte něco? Ukažte fotku svému dítěti a vyšlete ho za paní Danou Dlouhou, která bude tyto ztracené věci vydávat každý den v čase od 8:00 do 8:10 hodin v kabinetu umístěném u automatu na pití před vstupem do tělocvičny.

Pokud se do dvou měsíců o věci nikdo nepřihlásí, odvezeme je na charitu a darujeme potřebným.

Listopad - ztráty a nálezy letošního školního roku

Ztráty a nálezy

Omlouváme se, ale bohužel jsou fotky obráceně :-)

1. listopadu - odvoz věcí.

V pátek 1. 11. odvezeme všechny nalezené věci z konce školního roku.

Věci, které se našly během měsíce září a října a nyní jsou umístěné v šatnách hlavní budovy, nafotíme během příštího týdne. K vyzvednutí budou každý den v 8:00 v koridoru u paní Dlouhé nebo u paní učitelky Tempírové.

Klíče, peněženky, brýle

Ztráty a nálezy

Vše najdete u paní sekretářky.

Ztráty a nálezy

Věci, které se našly na konci roku v budově družiny.

Velká budova

Ztráty a nálezy

Oblečení a boty, které se našly v šatních skříňkách a v šatně na velké budově. Ještě chystáme poslední oblečení z konce roku a to z družiny. Pokud něco najdete, neváhejte a vyšlete své děti. Na začátku listopadu odvezeme věci na charitu.

Poslední věci před prázdninami

Ztráty a nálezy

Šatny na hlavní budově, věci na tělocvik, boty.

Měsíc duben - oblečení.

Ztráty a nálezy

Trička, svetry, čepice, nákrčníky, rukavice, legíny, mikiny, bunda, dva pláště na chemii.