Třída VI.C - školní rok 2019/2020

I. C II. C III. C IV. C V.C

Projekt "Jsem laskavec" - reportážní fotky

VI.C

V listopadu jsme se jako třída zapojili do projektu "Jsem laskavec" a pro pacienty KNL na Oddělení následné péče jsme vyrobili více než 110 vánočních přáníček. K jejich předání došlo na Světový den laskavosti 13.11. Pacientům určitě udělají velkou radost a já jsem na děti hrdá za to, jak se k této akci "postavily" :-)

Země jako vesmírné těleso - reportážní fotky

VI.C

V pondělí 4.listopadu jsme se zúčastnili programu "Země jako vesmírné těleso" v IQ Landii. Podívejte se, jaké to na programu bylo :-)

Halloweenská párty - reportážní fotky

VI.C

Ve čtvrtek 31. 10. jsme ve škole společně oslavili Halloween. Proběhla soutěž o nejhezčí masku, snažili jsme se vylovit jablka z lavoru, vytvořit nejdelší jablečnou slupku, ozdobit halloweenský muffin, došlo i na film, ale vrcholem všeho byla stezka odvahy plná strašidelných bytostí, kterou si pro nás připravili žáci IX.A a my jim za to moc děkujeme. Celý podvečer jsme si moc užili.

Projektové dny v říjnu - reportážní fotky

VI.C

Na konci října nás čekaly první projektové dny na druhém stupni. A byly to dny pěkně náročné. Nejprve jsme "cestovali" po celém světě, seznámili se s různými světadíly a vyráběli pro ně a jejich obyvatele typické výrobky. V pátek jsme potom trávili s dětmi z prvního stupně, pro které jsme si připravili a následně i vedli dílny, kde hlavní roli hrály "barvy" v různých obměnách.

Matematika a my - reportážní fotky

VI.C

Přínášíme pár fotografií toho, co se u nás děje v matematice. Tentokrát jsme se věnovali zlomkům a jejich sčítání a pak také parketám, které nás měly přiblížit "světu obsahů".

Bowlingový turnaj - reportážní fotky

VI.C

Ve čtvrtek 10. října se uskutečnil třídní bowlingový turnaj. Hrou se na hodinku zabavili nejen žáci naší třídy, ale i rodiče, sourozenci a prarodiče. Bylo nás skoro 50 :-) A všichni jsme si to moc užili.

Program "Čas změny" - reportážní fotky

VI.C

Ve středu 2. října jsme absolvovali preventivní program "Čas změny" od organizace Maják. Věnoval se tématu dospívání a tomu, co se s dětmi v tomto období děje. Žáci se dozvěděli nové informace, o spoustě věcí diskutovali, mnohé si ujasnili. Program společně na závěr vyhodnotili jako přínosný a podle fotek poznáte, že si ho také užili :-)

Volby do školního parlamentu - reportážní fotky

VI.C

V pátek 13. září jsme volili své zástupce do školního parlamentu. Za naši třídu byli zvoleni Matyáš a Štěpán. Kluci, gratulujeme a ať se vám daří :-)

Harmonizační dny (2) - reportážní fotky

VI.C

Aktivit bylo na našem pobytu opravdu hodně, prohlédněte si proto i další fotografie z Oldřichova :-)

Harmonizační dny (1) - reportážní fotky

VI.C

Ve středu 4. září jsme společně vyrazili na harmonizační dny do Oldřichova v Hájích, abychom se po prázdninách zase jako třída"stmelili" a hlavně se lépe poznali se svými novými spolužáky. Tři dny byly plné zábavy, aktivit, výletů a výzev, což si můžete prohlédnout na fotografiích. Pobyt, který byl na téma superhrdinové, jsme si všichni moc užili a jako třída jsme získali a odvezli si zpátky do Libererce všech 6 Kamenů nekonečna.