Třída VI.B - školní rok 2019/2020

I. B II. B III. B IV. B V.B

31. 10. Halloween

VI.B

Podívejte se, jak vypadali žáci naší třídy v halloweenský den.

Vězte, že naše třída vyhrála hodnocení masek! Gratulujeme!

PD Umění primitivních národů a Den barev

VI.B

Během dnů na konci října jsme prožili 3 výjimečné školní dny. Pracovali jsme skupinově, samostatně nebo tvořivě.

První část PD se věnovala umění primitivních národů. Na základě informací, které jsme získali, jsem tvořili vlastní inspirovaná dílka.

Druhá část projektu spočívala v tom, že jsem připravili pro mladší děti dílny, které se věnovaly barvnám například v počítačích, v přírodě, ve výtvarné výchově apod. Dále se přečtěte náš kompilovaný text.

Preventivní program: Čas změny

VI.B

1. 10. 2019 jsme se v jedenáct hodin sešli v naší třídě s lektorem MAJÁKu Honzou. Honza pro nás měl připravený 3hodinový program, jenž se týkal dospívání a naší třídy: nás.

Reportážní fotografie z Harmonizačních dnů 5. a 6. 9. 2019

VI.B

V pátek jsme se vydali na výlet. Dobyli jsme dominantu kraje a města, a to Ještěd. Jak byl první den ve znamení toho, že společný čas je strukturovaný a řízený, tak v pátek bylo cílem, abychom spolu prožili den v přírodě, šli pospolu, povídali si a sdíleli to, co nás spojuje.

Reportážní fotografie z Harmonizačních dnů 5. a 6. 9. 2019

VI.B

Ve čtvrtek se naše třída pod vedením třídního učitele Miloslava Kůty sešla v prostorách školy. Čas čtvrtečního dopoledne a části odpoledne byl věnován společným aktivitám, tvorbě pravidel a hrám.

Podívejte se, jak jsme čtvrtek prožili.