Třída V.B - školní rok 2019/2020

I. B II. B III. B IV.B

Reportážní fotky - tablety - Sametová revoluce

V.B

Také na tabletech jsme plnili ve skupinách úkoly k výročí Sametové revoluce.

Reportážní fotky - centra aktivit - Sametová revoluce

V.B

30. výročí Sametové revoluce jsme se věnovali celý týden. Měli jsme ve třídě výstavku různých věcí z doby totality, fotografie, četli jsme si v knížkách, pouštěli jsme si různé reportáže a poslouchali jsme příběhy. V centech aktivit jsme plnili ve skupinách úkoly k tomuto tématu. Nakonec jsme si zazpívali hymnu, kterou nám Anička také zahrála na piano.

Reportážní fotky - Městská policie

V.B

Na začátku listopadu jsme měli přednášku od Městské policie Liberec na téma "Rizika internetu - kyberšikana". Povídali jsme si o tom, co je internet, jeho klady a zápory. Jak si správne vytvoříme bezpečné heslo, co dělat a nedělat na internetu. Nakonec nás čekal kvíz, jestli jsme si vše správně zapamatovali.

Reportážní fotky - Maják

V.B

I v letošním školním roce si pro nás společnost Maják připravila program tentokrát na téma: "Jsem originál". Každý z nás má zodpovědnost za to, jaká jsme třída. Změnit můžeme jen sami sebe. Pravidla ovšem musíme dodržovat.

Reportážní fotky - školní parlament

V.B

Na začátku školního roku jsme volili zástupce do školního parlamentu. Zastupovat nás letos budou Kuba a František.

Reportážní fotky - třídní pravidla

V.B

I pro tento školní rok jsme ve skupinách tvořili naše třídní pravidla, která se budeme určitě také snažit dodržovat.

Reportážní fotky - harmonizační den

V.B

V pátek v prvním školním týdnu jsme měli harmonizační den. Došli jsme na louku u kapličky v Ruprechticích. Užili jsme si tu spoustu společných her a soutěží. Počasí nám přálo.